Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Drug, radi onako kako je tebi cejf, vjeruj mi.. tako ti je najbolje, spusti, zatamni, felge nabaci i prefarbaj ga u crveno... nece biti ljepseg hatchback-a...:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

e to je dobar plan i ja mislio prvo farbat pa onda nekada felge,bit ce ovo jedna perverzna honda:cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
e to je dobar plan i ja mislio prvo farbat pa onda nekada felge,bit ce ovo jedna perverzna honda:cool:

ma ne... :lol: kad se buse radilo radice se sve odjednom... felge.. farbanje... spustanje i potamnjivanje..:icon_smile: samo da hoce ugrijat da naleti kakav kupac za skuter..:icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

ma hebes skutera pored civica,ako ima tko zagrijan,a puno mu,smanji mu,daj ga malo ispod cjene,tesko je vidit ovakog finog civica na cesti:cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
ma hebes skutera pored civica,ako ima tko zagrijan,a puno mu,smanji mu,daj ga malo ispod cjene,tesko je vidit ovakog finog civica na cesti:cool:

ma nemogu vise drug godinu dana star jos mjesec reg. 150ccm, 1600KM najnize kao nov:icon_confused:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Zna li mozda tko kako se skida ova plastika oko kilometar sata ova crna.. a da nista ne slomim??!! ovo gdje je zuta strelica tu sam nasao sarafe.. zanima me gdje ima jos sarafa i žabica??
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
Zna li mozda tko kako se skida ova plastika oko kilometar sata ova crna.. a da nista ne slomim??!! ovo gdje je zuta strelica tu sam nasao sarafe.. zanima me gdje ima jos sarafa i žabica??

nemas vise ni jednog sarafa samo sada polako od donjeg dijela povuci sa sarafcigerom prema gore i to je to imas na dva mjesta jos zabice one ce same izaci to je to pozdrav
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmir_crx je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
Zna li mozda tko kako se skida ova plastika oko kilometar sata ova crna.. a da nista ne slomim??!! ovo gdje je zuta strelica tu sam nasao sarafe.. zanima me gdje ima jos sarafa i žabica??

nemas vise ni jednog sarafa samo sada polako od donjeg dijela povuci sa sarafcigerom prema gore i to je to imas na dva mjesta jos zabice one ce same izaci to je to pozdrav

otprilike gdje?? jel mozda jedna kod one rupe za zrak lijevo a druga mozda desno?? a ono staklo sam nasao u sarajevu za 50... Ipak Hvala TI!!
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

oticu pa cu ti slikati i sve ce ti biti jasno ;);)

evo slike mada nemozes nista pokidati i ako budes bilo kako skido ja sam je do sada jedno 5 puta skinuo nikad nije bilo problema
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmire hvala puno!!:cool: Uspio sam!! zamijenio sam sve sijalice.. sad su sve crvene, malo se lose vidi ali uzivo je super, legla je i fina rora.. zvuk ima extra.. tu je i novi cd-player sa crvenim nijansama.. (prije je bio plavi mp3) Jos jednom Esmire Hvala!!:icon_smile:
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmir je inace number 1 dobavljac polovnih Hondinih dijelova u Bih i uvijek ima jednu,dvije negdje iza kuce raspakovanu :D :cool::cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

erol_brcak je napisao(la):
Esmir je inace number 1 dobavljac polovnih Hondinih dijelova u Bih i uvijek ima jednu,dvije negdje iza kuce raspakovanu :D :cool::cool:

;);)hehe pa moram imati uvijek nikad se nezna sta moze zatrebati a inace sam tu da pomognem koliko mogu i sto mogu uglavnom tu sam za sve japance al broj 1 Honda
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Znam,cuo sam sve samo pohvala u vezi tebe i dobavljanja dijelova.Jednog dana kad si zbavim Hondu bices moj najbolji neBrcak pijatelj :) :cool:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Evo ljudi i ja napokon dobio vozacku!! :icon_smile: slike je malo mutna.. ova kriza pa je los mob... :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

meni se ipak čini da ovu civic EG necu posjedovati,mislio sam u RH na fax,tamo se moze i naci i nisu vele para,a predomisljam se upisati fax u Mostaru i nista od mog najdrazeg limenog ljubimca:icon_sad: ovaj tvoj je savršen;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top