Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Član
50 Evropske monete stavljam na Bokija i Saxiju.

PS. Ko dupla o'klade i ko mi isplaćuje 100 Evra, GTI TDI:icon_question:

Da, iako je nemoguće da Boki izgubi, pošto vjerujem da zna voziti, ako se to i desi, volio bih probati lično da me AUDI dobije po krivinama u tom autići. Uz malo bolje gume na mom, vjerujem da bi gledao u stopke 206-ice.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
50 Evropske monete stavljam na Bokija i Saxiju.

PS. Ko dupla o'klade i ko mi isplaćuje 100 Evra, GTI TDI:icon_question:

Da, iako je nemoguće da Boki izgubi, pošto vjerujem da zna voziti, ako se to i desi, volio bih probati lično da me AUDI dobije po krivinama u tom autići. Uz malo bolje gume na mom, vjerujem da bi gledao u stopke 206-ice.

a jadno mače, sad mi te stvarno žao.
 
Član
Ne shvataš ti druže šta znači duži međuosovinski razmak i očito nisi još naletio na nekog raspoloženog audija ili bmw-a ;)



Kakve veze ima duži međuosovinski sa ležanjem kroz krivine?!

Što duži međuosovinski razmak je pomoć u lakšem držanju pravca i povećava udobnost , ali nikako nisu benifit kroz krivine , da je tako , jedan Porsche 911 bi imao međuosovinski razmak 4 metra , a ne 2,35 (kao Daewoo Matiz:lol:) , a ja mislim da je malo auta koji mu mogu parirati , posebno kroz krivine.

Tako da ti priča ne pije vode.
 
Član
djordjep je napisao(la):
Ne shvataš ti druže šta znači duži međuosovinski razmak i očito nisi još naletio na nekog raspoloženog audija ili bmw-a ;)



Kakve veze ima duži međuosovinski sa ležanjem kroz krivine?!

Što duži međuosovinski razmak je pomoć u lakšem držanju pravca i povećava udobnost , ali nikako nisu benifit kroz krivine , da je tako , jedan Porsche 911 bi imao međuosovinski razmak 4 metra , a ne 2,35 (kao Daewoo Matiz:lol:) , a ja mislim da je malo auta koji mu mogu parirati , posebno kroz krivine.

Tako da ti priča ne pije vode.




Istina.
 
Član
Boki je naveo manu quattra i odmah drvlje i kamenje na njega. Rekao je nešto loše i za S podvozje:icon_eek: Gdje će vozačima 1.9 tdi-ijeva oduzeti jedini "sportski" djelić njihovih mašina:D Opće je poznato da starije tipe S-ova nisu bile bajne za voziti sportski. Bez obzira na pogon na 4 točka, veliki i teški motori pod haubom su djelovali kao klatno i dovodili do klizanja nosa na limitu. Al hajd...:icon_biggrin:
 
Član
Negooo,sve je do vozaca,u ovom slucaju ako je audi cipovan,kako tako mora ici...
Ipak...tesko se nositi s idealnim omjerom brzina kod saxije,da ne pricamo o extra drzanju(naravno,ko smIIIIde stisnut)...
Uglavnom zanimljiv bi bio rejs (osobito zato sto su obje strane nabrijane) ;)

Steta sto ste daleko,mogao sam i ja ici pa da snimam iz raznih uglova :D
 
Vozim se u saxu jednom skoro svaki dan,i vozac je do jaja :D ali takodje sam se vozio u par navrata istim audiem (isto cipovanim) i mislim da bi saxo tesko mogao parirati audiu :icon_smile:

P.S vise gotivim Saxa,ali po iskustvu licnom audi mi je nekako brzi...
 
Član
Start je napisao(la):
Negooo,sve je do vozaca,u ovom slucaju ako je audi cipovan,kako tako mora ici...
Ipak...tesko se nositi s idealnim omjerom brzina kod saxije,da ne pricamo o extra drzanju(naravno,ko smIIIIde stisnut)...
Uglavnom zanimljiv bi bio rejs (osobito zato sto su obje strane nabrijane) ;)

Steta sto ste daleko,mogao sam i ja ici pa da snimam iz raznih uglova :D
Cak i sa 160 xxx ks u a4 saxo vjerovatno znatno bolje ubrzava,cudo ima 2 sec bolje ubrzanje 80-120 nego 2.5 tdi 160ks a sto se situacije u samim zavojima,to trebamo vidjeti :icon_biggrin: ali ebeni,ebeni igraci su ove male jurilice,jako
 
GTI FAN je napisao(la):
Start je napisao(la):
Negooo,sve je do vozaca,u ovom slucaju ako je audi cipovan,kako tako mora ici...
Ipak...tesko se nositi s idealnim omjerom brzina kod saxije,da ne pricamo o extra drzanju(naravno,ko smIIIIde stisnut)...
Uglavnom zanimljiv bi bio rejs (osobito zato sto su obje strane nabrijane) ;)

Steta sto ste daleko,mogao sam i ja ici pa da snimam iz raznih uglova :D
Cak i sa 160 xxx ks u a4 saxo vjerovatno znatno bolje ubrzava,cudo ima 2 sec bolje ubrzanje 80-120 nego 2.5 tdi 160ks a sto se situacije u samim zavojima,to trebamo vidjeti :icon_biggrin: ali ebeni,ebeni igraci su ove male jurilice,jako

ma pusti ti "start-a" vozi saxa misli da je uhvatio cuku za guJscu :lol:
 
Član
Nisam ja govorio za Quattro, nego S-line ovjes :icon_biggrin:

I kakva Bradina? Ti hoces da dokazes da auto ne understeera i hoces na Bradinu gdje imas fore da proklizes 10 metara preko njuske? Plus tamo imaju 3 ozbiljne krivine, sve ostalo se vozi sa 150+ km/h. Bradina i ovjes nemaju veze sa vezom, tamo je sve u snazi motora.

Nadji put sa pravim krivinama, ima oko Sa ovih cesta gdje se voze brdske trke pa idemo gore i ti mi pobjegni. Moze i ovaj put za Trebevic, Vraca pa lijevo, to nam je 5 min od grada, jako je uzak i pun neravnina, idealno da vidis kako ti je taj ovjes los. Ne da idem do Bradine zbog toga. Ili ako ces se pravo ganjati i smijes, idemo na stazu. Ako smijes, ja cu se kladit u 500 KM sa tobom - pola tog iznosa ce pokriti troskove staze, onom ko bude brzi.

Mada znajuc tebe, sumnjam da ce ti staza odgovarati, jer ne bi mogao nakon toga smisljati izgovore.
 
Top