Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Član
brate nemoj da se ljutis ali audi sa 1.9tdi motrom je krava na cesti i zakonom bi trebalo donijeti odluku da se kreces sa upaljena 4 zmigavca :lol:
 
Član
nemoj tako suki ide golf 2 sa 1.9 TDI 13 sec na 402 metra :)

ima ih i ispod 11 sec voze a 1,9 tdi :)
http://www.youtube.com/watch?v=QjQCL9oAZ90
 
Član
ide golf 2 da... :cool:

;) ma salim se, malo dramatizujem da ucinm ovo zanimljivjim, bez zamjerke... ali 1.9tdi u serijali nije nesto i sexatron ce ga razgulit garant :icon_rolleyes:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ide golf 2 da... :cool:

;) ma salim se, malo dramatizujem da ucinm ovo zanimljivjim, bez zamjerke... ali 1.9tdi u serijali nije nesto i sexatron ce ga razgulit garant :icon_rolleyes:

Ako vozači imaju jednake vještine, razgulit će ga saxo kao pitu....... al da je u pitanju, motor pod haubom koji imak jednak omjer kg/ps kao saxo, iako je mnogo veće auto u pitanju( sa jednakim vozačima i po okukama ima da ga audi pozdravi u prvi dvi krivine). Ovo je iz mog iskustva, a što se tiče tih gonjanja je ogromno...


Suki što se tiče malog 1.9, urađen je bio na nekih stabilnih 200hp(vozilo nije moje) i sa takvim autom sam 90kilometara iza sebe držao passata R36( samo iz razloga što je ta ruta od 90km, ruta na kojoj sam rođen ;) )
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ide golf 2 da... :cool:

;) ma salim se, malo dramatizujem da ucinm ovo zanimljivjim, bez zamjerke... ali 1.9tdi u serijali nije nesto i sexatron ce ga razgulit garant :icon_rolleyes:

Ako vozači imaju jednake vještine, razgulit će ga saxo kao pitu....... al da je u pitanju, motor pod haubom koji imak jednak omjer kg/ps kao saxo, iako je mnogo veće auto u pitanju( sa jednakim vozačima i po okukama ima da ga audi pozdravi u prvi dvi krivine). Ovo je iz mog iskustva, a što se tiče tih gonjanja je ogromno...


Suki što se tiče malog 1.9, urađen je bio na nekih stabilnih 200hp(vozilo nije moje) i sa takvim autom sam 90kilometara iza sebe držao passata R36( samo iz razloga što je ta ruta od 90km, ruta na kojoj sam rođen ;) )


u kojem auto je bio taj tvoj 1.9 ?
R36 ide strasno za passata...
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
ma bravo Boki, stvarno si uvijek bio jak na riječima, ali nekako kada se pređe na cestu uvijek dobiješ po guzovima :icon_smile:
hajd da mi skratimo ovu temu, vidim da lupetaš gluposti kao i inače, kad budeš htio tvoj "F1 bolid" protiv mog katastrofalnog audija, biraj cestu i kreni prvi, ako treba i pare da stavimo a može i bez, kako god ti hoćeš...
sad će se par ovih pušikuraca nešto smijati, ali ja sam ozbiljan, malo da te edukujem, jer ne sjećam te se kao nekog extremnog vozača koliko se hvališ.
reci kad i gdje ;)

Bujrum, stavit cemo i neku kameru da sve to snimi :icon_biggrin:

Ali mislim da nece to ni biti potrebno, kad jednom vidis kakav je Saxo po krivinama.

BaXRS4 ja sam vozio S-lineove i vozio se u mnogim, ukljucujuci i ovaj A4 - redizajn, 2.0 TDI doduse. Posebno upecatljiva mi je ostala jedna krivina sa voznje tim Audijem, desna krivina, ali na samom pocetku krivine je bila jedna neravnina, ispupcenje od 4-5 cm. Ja sam tu doletio sa 120-ak km/h, nista posebno za tu krivinu, ali kako sam smotao volan i auto naletio na tu neravninu, prednji kraj je samo skocio u zrak - umjesto da upije rupu, i auto odskoci u suprotnu traku. Ja udario glavom od krov koliko je auto odskocio. To za mene nikako nije dobar ovjes...
 
Član
A4 1.9 tdi vs saxo vts po krivudavom putu. Hm, da je Audi sa 4.2 motorom opet ne bi mogao prići. Ljudi ne shvataju koliko masa znači u krivinama. Na krivudavim cestama rijetko koja limuzina može pratiti male jurilice, bez obzira koliko više konja i momenta imaju.

GTI TDI: Ti si drzak kao da voziš 106 gti :lol: :D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
A4 1.9 tdi vs saxo vts po krivudavom putu. Hm, da je Audi sa 4.2 motorom opet ne bi mogao prići. Ljudi ne shvataju koliko masa znači u krivinama. Na krivudavim cestama rijetko koja limuzina može pratiti male jurilice, bez obzira koliko više konja i momenta imaju.

GTI TDI: Ti si drzak kao da voziš 106 gti :lol: :D

ma ne može vama ni RS4 ništa :lol:
ne shvataš ti druže šta znači duži međuosovinski razmak i očito nisi još naletio na nekog raspoloženog audija ili bmw-a ;)



Bujrum, stavit cemo i neku kameru da sve to snimi :icon_biggrin:

Ali mislim da nece to ni biti potrebno, kad jednom vidis kakav je Saxo po krivinama.


[/quote]

evo hoćemo li na Bradinu, danas, sutra, prekosutra kad hoćeš, poslije podne...
dvije trake, dobar asfalt i dovoljno dugo da pokušaš pratiti :icon_smile:

ponesi i kameru, ali neku kvalitetnu, da može snimati bar jedno vrijeme 100 metara ispred :icon_smile:





BaXRS4 ja sam vozio S-lineove i vozio se u mnogim, ukljucujuci i ovaj A4 - redizajn, 2.0 TDI doduse. Posebno upecatljiva mi je ostala jedna krivina sa voznje tim Audijem, desna krivina, ali na samom pocetku krivine je bila jedna neravnina, ispupcenje od 4-5 cm. Ja sam tu doletio sa 120-ak km/h, nista posebno za tu krivinu, ali kako sam smotao volan i auto naletio na tu neravninu, prednji kraj je samo skocio u zrak - umjesto da upije rupu, i auto odskoci u suprotnu traku. Ja udario glavom od krov koliko je auto odskocio. To za mene nikako nije dobar ovjes...
[/quote]

nisi ti druže audija s-line ni na slikama vidio, auto težak 1500 kg sigurno ne skače iz trake u traku kao ping pong, te šuplje pričaj levatima koji to puše, nemoj se bezveze ovdje ofirati ;)
 
Top