Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Chris Harris ON CARS: BMW M135i vs Audi RS3: Road, Track, Drag-race

Član
nepoznajem ni ja ali imam osjecaj da ce sexatron oko odija u zaluzanima oblijetati kao muva oko govneta :cool:

Mozes zaprimati oklade :D
 
Član
-Suki- je napisao(la):
nepoznajem ni ja ali imam osjecaj da ce sexatron oko odija u zaluzanima oblijetati kao muva oko govneta :cool:

Mozes zaprimati oklade :D

Sve zavisi od ceste i vozača, no Boki se grdno vara za S-ov ovjes, grdno...

Sve ostalo je do njih, oklade tri četri sad :))
 
Član
suki možeš staviti pare a možeš se i priključiti sa svojim oldtimerom, možda i on nešto može :icon_smile:
 
Član
Ljudi ja se ne bih šalio , jer imam osjećaj da se iza nicka GTI TDI krije Mattias Ekström...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Šala naravno;)

@GTI TDI , druže ohan'de malo , jer je ovo samo jedna od milion tema ,gdje se baca šuplja kao i obično , neka vrst razbibrige a ti se primio k'o june , i malo pročitaj nešto vezano uz lijepo ponašanje , jer ko si TI da nekog možeš vrijeđati iako ga ne znaš a niko ti ništa ružno nije rekao , primitivizmu i krkanluku nije mijesto ovde...
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
suki možeš staviti pare a možeš se i priključiti sa svojim oldtimerom, možda i on nešto može :icon_smile:

ja sam ti na teskim drogama, mene ti vec nije pametno izazivati jer kod mene vlada samo zakon Sparte :icon_twisted:
 
Član
ja se odmah izvinjavam ako sam nekoga uvrijedio, ovo je ono klasično "šukanje" isto čime se i ti služiš ;)
ali ako se raspravljamo hajmo onda argumentima, a ne izmišljotinama i glupostima koje pročitate na netu...
samo treba biti objektivan, ja vozim audija i ne može mi niko soliti pamet kakav je taj auto, tema je ovdje bila audi vs bmw i sam sam rekao da bmw konkurentan audiju u dosta slučajeva ima bolji ovjes, ali da to nije i u ovom slučaju.
vratite se na početak i pročitajte moj prvi komentar, mislim da je to bit svega, nije ni Chris Harris zvijezda vodilja iako je strašan vozač i večina njegovih testova mi se jako sviđa, al u ovom definitivno nije bio objektivan. i BAX je stavio jedan odličan komentar i to pročitajte...
i sad dođe jedan Boki i počne izmišljati gluposti i stavljati neke slike koje nemaju veze sa RS3 (pogledajte malo felgu) da bi kao ispao pametan i još onda počne pametovati o autima o kojim može samo sanjati a ne voziti ih... ccc ne valja to tako ;)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
ja se odmah izvinjavam ako sam nekoga uvrijedio, ovo je ono klasično "šukanje" isto čime se i ti služiš ;)
ali ako se raspravljamo hajmo onda argumentima, a ne izmišljotinama i glupostima koje pročitate na netu...
samo treba biti objektivan, ja vozim audija i ne može mi niko soliti pamet kakav je taj auto, tema je ovdje bila audi vs bmw i sam sam rekao da bmw konkurentan audiju u dosta slučajeva ima bolji ovjes, ali da to nije i u ovom slučaju.
vratite se na početak i pročitajte moj prvi komentar, mislim da je to bit svega, nije ni Chris Harris zvijezda vodilja iako je strašan vozač i večina njegovih testova mi se jako sviđa, al u ovom definitivno nije bio objektivan. i BAX je stavio jedan odličan komentar i to pročitajte...
i sad dođe jedan Boki i počne izmišljati gluposti i stavljati neke slike koje nemaju veze sa RS3 (pogledajte malo felgu) da bi kao ispao pametan i još onda počne pametovati o autima o kojim može samo sanjati a ne voziti ih... ccc ne valja to tako ;)

druze meni je sve ovo jedan velika zajebancija i ubijanje vremena, imam 33 god i dijametralno suprotne afinitete i prioritete od foruma klubova itd.....

ali nisi objektivan, reci da u ovom testu BMW nema bolji ovjes je katastrofalno subjektivo misljenje i nepokusavam te uvjeriti u suprotno od tvojih uvjerenja.
vozite sta hocete mislite sta hocete imate pravona to ;)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
koji je kod tebe model Audi-a GTi TDI ?

A4 B6 S-line 1.9 TDI

prije njega sam vozio golfa kojeg možeš vidjeti u garaži, koji je bio na eibach pro kit oprugama, sa distancerima i td i taj auto je ležao kao pegla na cesti, ali je to obična tuta za audija s-line vjeruj mi ;)



druze meni je sve ovo jedan velika zajebancija i ubijanje vremena, imam 33 god i dijametralno suprotne afinitete i prioritete od foruma klubova itd.....

ali nisi objektivan, reci da u ovom testu BMW nema bolji ovjes je katastrofalno subjektivo misljenje i nepokusavam te uvjeriti u suprotno od tvojih uvjerenja.
vozite sta hocete mislite sta hocete imate pravona to ;)


[/quote]

isti sam ti takav ;)

ali kažem ti samo pročitaj moj prvi komentar, nisam ja ništa rekao protiv BMW-ovog ovjesa, naprotiv hvalim ga na sva zvona, jer imao sam priliku i to voziti i moslim da je savršen, ali isto tako branim i audija jer znam šta govorim.
u ovom slučaju sam rekao da je audi pobjedio BMW-a u totalu, hajmo reći u njegovoj iskoristivosti, jer ako je auto brži na stazi ne možeš govoriti da je uprkos tome katastrofalan
 
Član
-Suki- je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
suki možeš staviti pare a možeš se i priključiti sa svojim oldtimerom, možda i on nešto može :icon_smile:

ja sam ti na teskim drogama, mene ti vec nije pametno izazivati jer kod mene vlada samo zakon Sparte :icon_twisted:

suki ce te izgurati sa ceste :lol: :D
 
Top