Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Deyo je napisao(la):
Ne seri, ja bezobrazan. Ne glumi Robin Hooda, od studenta kome su roditelji na minimalnoj penziji si ukrao ;) Nisam ti ništa rekao jer nisam imao svemogućeg Googlea da provjerim model, niti sam bio siguran da li su uopšte radile prije. U Sarajevo sam iz Tuzle došao po to. Oboje sam provjerio, i dan poslije ti se javio, ti me ignorišeš i praviš se budala, doduše ne znam je li se praviš, izgleda si budala.

Račun je plaćen unaprijed prije 3 mjeseca, ti si rukom nešto napisao prije 2 dana, i ta cijena je neka nova, jer nije bilo dogovoreno, u šta si se ti uvalio ja ne znam. Da ti nije Srđana propao bi ti davno i tvoj Caraudio, sad se siliš govance jedno. I BHTUNING pljuješ na svakom ćošku a stalno visiš i tražiš nove mušterije da ih izlevatiš kao mene koji ti je napravio prethodno 880KM prometa (od toga 50% zarade), jado jadni ;)

Ja ti banner nikada nisam bio dužan, ne umišljaj sebi ;) Pozdrav, krme nevaspitano.

Uplati taj novac u dom za nezbrinutu djecu, postavi ovdje uplatnicu i kvit smo ;)

@Sarajlic, ne znam koliko ti je godina, meni je 21, vjerovatno i misli zato da ima pravo da se ovako zajebaje, ja sam imao u startu poštovanje prema njemu, sad samo mislim da je go*no ;)

Ja ću ovu temu obrisati, htio sam samo odgovor od njega, da vidim zašto... Znam da pare neće ni vratiti, niti interface pravi naručiti, niti uplatiti za dom.
Mladji sam od tebe skoro 2 godine,ali ja sam krenuo od sebe ja sam bio obicno deriste koje je se *urcilo i sl i zato sam popio banova i banova ali niste nerazumni rijesote to preko pm-a.Obojica ste razumni ljudi jbt.Licno me neinteresuje niti razlozi niti nista naravno i netreba ali ovo vam nije trebalo vjerujte.Potencijalne musterije od obojice ste u veliko broju odbili samo zato sto niste htjeli da to rijesite privatno a mozete i rijesili bi ali niste ni pokusali. Ja necu vise ni da se mijesam niti ista ja sam rekao svoj prijedlog a na vama je da ga usvojite a po meni je to najbolje. ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Pokušao sam, ali se dotični "gospodin" oglušio nakon prvog emaila, hvala na savjetu :)
 
Početnik
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

evo bjednice crkni ..



deyopazaric.jpg



sad imas razloga obrisati temu

kao i mnoge druge moje teme ....

jer opet ponavljam jak si na tastaturi dok si u zivotu pi*ka

a da me banujes da ipak tvoja istina ostane istina ?

jbga vako svasta moze biti...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

muha skidam kapu,glupa je tema do bola,nije "nase" da su ukljucujemo u ovu diskusiju ali deyo itekako trebas se zapitati nad ovim
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

muha porastao si u mojim ocima definitivno, nakon ove uplatnice mogu ti samo reci SVAKA CAST BRATE. sve je ovo boze sacuvaj, kako sam ja i napisao u svom prvom postu, nakon sto je otvorena ova tema, stvarno nije ovo mjesto za ovakve stvari, optuzbe i slicne stvari
vidim da je nemoguce da rijesite to u 4 oka, ne mozete ni ovako preko tastature, sada kad se sve sabere ti si u velikom minusu, dao si lovu u dobrotvorne svrhe, a nemas ni robu, deyo je ipak dobio neku robu, mislim da je to sada koliko toliko fer
bez obzira sto ste zavlacili jedan drugog neko vrijeme ( to sam mogao da skontam iz cijele price), opet kad se ja skontam malo, tebe Muha ja licno postujem, jer si stariji clan ovog foruma, i nisam do sada nikad cuo da si nekoga zajebao, ako nista kupio si me ovom uplatnicom, jos jednom kapa do poda svegami
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

:lol: ja čekam izvod ;) Trebao si još 19KM, za ono što si pokušao još 69KM da se ugradiš. Ja tebi nisam nikada bio dužan ni 1KM ni banner, a ti si mene svjesno prevario za novac. Do izvoda, lijep pozdrav ;)
 
Početnik
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

evo stizu i prve zahvalnice za ovo sto sam uradio ....


16vcv.jpg
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

:lol::lol::lol::lol::lol:

Svega se načitah.

Deyo, šta kad bi sad svaki član otvorio posebnu temu o tome kako ga je neko prevario, pa dok ovaj drugi iznese svoj stav, pa onda opet napad, pa još jedan napad kao odbrana, pa još komentara od drugih kojih se to uopšte ne tiče već eto da se napiše nešto, pa?
Načitah se pošteno i neću ni na čiju stranu, ali moglo se ovo i drugačije riješiti, ljudi ste, telefon, PM, može i bez vrijeđanja.;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Muha, stipu ovo, ti si čovjek u godinama........ ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Eto dokazao opet covjek da je gospodin i da mu nije stalo do tog, bezveze samo rasprava

Svaka cast na humanitarnoj uplati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top