Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Caraudio d.o.o. Sarajevo - prevara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

poslovao dosta puta sa muhom i nikad ni najmanjeg problema...
to sto vi imate nerasciscenih racuna pa se obracunavate preko alpine opreme ne znaci da treba odmah pljuvati i brand ni distributera...
BTW opste je poznato da komande na volanu i ti dodatni moduli jako cesto rade probleme te svaki deseti radi kako treba...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

ne znam zasto si otvorio posebnu temu za ovo kad ima tema vec, nisi ti nista poseban ovde, niti je caraudio, mislim nemoj pogresno shvatiti, ali niciji problemi u iskustvima nisu nista manje vazni od tvog, jer sta mi znamo koji otvorimo temu i procitamo kako si ti napisao svoju stranu price, vas dvojica to znate najbolje, kako je i sta je, najbolje da se niko ne pravi mudonja nego da vas dvojica to rijesite, i ne vidim razlog da ti Deyo toliko popljujes caraudio javno ovde, pa sabotiras covjeku pos'o, ja sam licno imao dobro iskustvo sa njim, sve korektno po dogovoru, zato to vas dvojica rijesite sami, a ova tema najbolje da se zakljuca ili ako kako moze - izbrise
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Muha, ne miješaj se u moje poslove, ne miješam se ni ja u tvoje. Ti meni nisi nikad marke platio i ja tebi nisam ništa dužan ;) Nazovi i Srđana i Harisa, i pitaj ih odmah sve šta su dobili za pare i da li sam dužan ja nekome ;)

Kako pišeš vidi se da si stoka neotesana, ja sam tebi sve lijepo napisao. Na svoju ruku si "naručio" ovaj D100OP, da si naručio S101OP kako sam ti i tražio u početku ne bi bio nikakav problem, ne radi, ne radi ;)

Ne pravi se glup za račune, Haris bi mi morao platiti preko 650 sa PDV, ja sam rekao hajde već kad trebam taj alarm staviti uplati Muhi, i za tih 150KM sam uzeo i taj interface.

Možeš ti pisati šta hoćeš, ali piši u svoje ime. Pare da ti ne znače ne bi me zajebao već bi odmah vratio Harisu a ja bih uzeo od njega ;)

Halal...

P.S. Jedan banner si dobio, drugi je bio moja dobra volja, htio sam ga uraditi, i uradio sam pola, ali nisam stigao, tako da...
P.S.2. Baxu sam poslao majicu preko EuroExpress, ali vozač je tvrdio da nije mogao pronaći adresu, prema tome tražili su mi +15KM otkupnine pa ponovno slanje, zato nisam poslao...


MUHIDINE, meni tvoje pare niti interface ne trebaju, ali priznaj da si me ZAJEBAO... Poslije alarma od 380KM, zvučnika od 350KM...
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Muha, ovaj tvoj link je za fabrički auto radio, kod mene je Alpine CDE-114BTI koji si ti lično ugradio... Za onog momka što radi sa tobom, sve pohvale... Otvori svoj "rođeni" cjenovnik, APF-S101OP, da si njega naručio, i nije radio, ja ti "A" ne bih rekao...
 

IGY

Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

aj ba rijesite to fino ne preko foruma da svi gledaju
i to pod sticky si stavio, misdlim da nije uredu

lockl
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

JA TEBI NIŠTA DUŽAN NIKAD BIO NISAM. KRAJ.

Pare si unaprijed dobio, čekao sam 3 mjeseca za dio koji si imao kod sebe i koji nije za mene i onda si mi još htio zavaliti i 69KM doplate, ukupno 229KM. Nisi ti meni ni otac ni mati da mi daješ lekcije. Ja sam tebi platio, tvoje je da ispoštuješ. Mogao si odbiti da me uslužiš, ne pravi se budala. Pare da zapališ kao što si rekao. Može ti se kad su preko tuđih leđa ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Imao sam priliku da budem prevaren na forumu, covek je tvrdio suprotno, a posle je i priznao delimicno samo, tako da ovo vodi samo prepucavanju, a ne vodi nalazenju resenja jer se desava iza tastature...
 

MTR

Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

oj boze :icon_eek: , mislim da se to treba rijesit na nacin koji ce odgovarat obojici , mislim da nije u redu pucat se po forumu ;)
 
Početnik
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

reko sam ti posto zi bezobrazan nes sad dobit nista od mene, a ja pare nisam dobio jer ti nisam prodao " uslugu" nego robu koju sam ja platio, tako da tvojih para kod mene nema nista jer sam uredno od tih para platio Alpine-u, spediciji , carinu i porez i ako cemo tako gledat ja sam u tvom slucaju na gubitku jer neces da mi platis ostatak para ..

skonto sam sta cu uraditi sa " tvojih" 150km, necu ih poderat jer ima gladnog svjeta nego cu ih poklonit sirotinji , a ovo ce tebi bit klempa jer si me zavlacio 6 jebenih mjeseci za banner eto sad smo kvita..


bijedo bjedna ...

mangupe iza tastature....

sto mi ovo sve nisi rekao kad si bio kod mene nego si cekao da pobjegnes iza tastature i pravis se mangup..



ufati se youjizz.com -a, te su stranice za takve ko sto si ti ..
jok ti si stavio sticky temu pod prevarama, sta mislis da apravis onaj banner sto si mi duzan ostao gdje pise da sam ja obican prevarant i da su svi brendovi s kojima ja radim smece jer ne rade na tvojoj Corsi ( ustvari jel to uopste tvoj auto ) .

bravo :) aferim , svaka cast... legenda si majke mi i idol svima...


ja tebe jesam prevario zato sto si ti mene prvo , s tim da sam ja tebi dao nesto sto mozes opipati rukama ( pa makar to i ne radilo na tvom autu ) dok si ti men idao suplje iza usiju...


posto nisi platio racun to je OK ako ti ne radi taj uredjaj...



@ ostali :

Deyi i odgovara se prepucavat po forumu jer samo tako zna, jer u realnom zivotu nizasta drugo i ne sluzi.

da mu nije foruma nebi niko ni znao sa postoji Dejan Marjanovic a.k.a Deyo...
 
Početnik
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Ama ljudi dragi pa niste djeca od 10 godina da se ovako svadjate,ja sam bio isti taj i nisa nista postigao.Samo sam dobio tiketu derista.Ja nepokusavam da vam pametujem ali imate mobitele i telefone nazovite jedan drugog i probajte nesto rijesiti.Shvatao sam nekako sebve za prepucavanja jer sam obicni klinjo ali zar vi morate takvi ispadat a ozbiljne ste osobe i koje imaju ugled,ja iskreno nemogu i necu stati ninaciju stranu jer niti sam u toku niti me interesuje vec samo kazem izbrisite temu i cujte se privatno.Imate ugled,niste djeca,obojica radite svoje poslove duze vremena pa zar mi moramo citati i gledati vasa prepucavanja i svadje,jbt pa ozbiljne ste osobe.Izbrisite ovo i rijesite to preko moba ili pm-a.Nemojte biti kao ja prije da se svadjate i da pljujete jedan na drugo jer neprilici vam niste vi djeca. ;)
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Ne seri, ja bezobrazan. Ne glumi Robin Hooda, od studenta kome su roditelji na minimalnoj penziji si ukrao ;) Nisam ti ništa rekao jer nisam imao svemogućeg Googlea da provjerim model, niti sam bio siguran da li su uopšte radile prije. U Sarajevo sam iz Tuzle došao po to. Oboje sam provjerio, i dan poslije ti se javio, ti me ignorišeš i praviš se budala, doduše ne znam je li se praviš, izgleda si budala.

Račun je plaćen unaprijed prije 3 mjeseca, ti si rukom nešto napisao prije 2 dana, i ta cijena je neka nova, jer nije bilo dogovoreno, u šta si se ti uvalio ja ne znam. Da ti nije Srđana propao bi ti davno i tvoj Caraudio, sad se siliš govance jedno. I BHTUNING pljuješ na svakom ćošku a stalno visiš i tražiš nove mušterije da ih izlevatiš kao mene koji ti je napravio prethodno 880KM prometa (od toga 50% zarade), jado jadni ;)

Ja ti banner nikada nisam bio dužan, ne umišljaj sebi ;) Pozdrav, krme nevaspitano.

Uplati taj novac u dom za nezbrinutu djecu, postavi ovdje uplatnicu i kvit smo ;)

@Sarajlic, ne znam koliko ti je godina, meni je 21, vjerovatno i misli zato da ima pravo da se ovako zajebaje, ja sam imao u startu poštovanje prema njemu, sad samo mislim da je govno ;)

Ja ću ovu temu obrisati, htio sam samo odgovor od njega, da vidim zašto... Znam da pare neće ni vratiti, niti interface pravi naručiti, niti uplatiti za dom.
 
Član
RE: Caraudio d.o.o. Sarajevo - prijevara

Eh svasta.... Nisu ove stvari za foruma :icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top