Bosna i Hercegovina 4-belgija 2

Bosna i Hercegovina 4-belgija 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trebali smo im dati jos jedan penal da pucaju :lol::lol:. i da produze jos 15 minuta da prime jos koji :D....svaka cast momcima...jos u punom sastavu da smo bili :cool::cool::cool:
 
Član
Svaka im cast! Zasluzili su! Zna li iko sta je sa Spahicem!? Jeli ozbiljna povreda!?
 
Član
IGY je napisao(la):
al i sta je auta sinoc unisteno, stari pasat karavan tv "lubenicar" :cool:
zatim stara fiesta 4 cure su je slomile koliko su skakale po krovu :lol::lol::lol:
i jos par auta je dosta unisteno od strane vlasnika,

E drug sinoc si proso pored mene 2 puta :p vozilica ti je bolja uzivo :cool:
ja sam stajo sastrane gore u gradu pregrijalo mi se auto samo digo gepek, piva, himna i lagano :cool:
 

BiT

Član
Death_beat je napisao(la):
evo repriza na hayatu..
sad u miru da pogledam utakmicu :)
Ja gledao, i onaj voditelj nije normalan!:lol::lol:

I tek sam danas na TV vidio koliko je bilo slavlje i euforija zbog ove pobjede.
A to me dovodi do pitanja '' zar ste vi sumnjali u pobjedu''?:D:icon_twisted:
Malo sale, ali ozbiljno, ja cim sam odgledao prvu utakmicu(protiv Spanije) ove nove reprezentacije znao sam da cemo se najverovatnije napokon kvalifikovati na jedno veliko takmicenje. Jer onako odrzati lekciju jednoj Spaniji, koja trenutno igra najbolji fudbal na svetu, ne moze biti slucajno.
Imamo dosad najjacu ekipu i super trenera, a i prije smo bili stalno 'tako blizu, a tako daleko' od kvalifikacija, tako da sada nema razloga da se ne kvalifikujemo. Osim ako se ne daj Boze nesto mnooooooogo ne promeni.
 
Član
BiT je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
evo repriza na hayatu..
sad u miru da pogledam utakmicu :)
Ja gledao, i onaj voditelj nije normalan!:lol::lol:

I tek sam danas na TV vidio koliko je bilo slavlje i euforija zbog ove pobjede.
A to me dovodi do pitanja '' zar ste vi sumnjali u pobjedu''?:D:icon_twisted:
Malo sale, ali ozbiljno, ja cim sam odgledao prvu utakmicu(protiv Spanije) ove nove reprezentacije znao sam da cemo se najverovatnije napokon kvalifikovati na jedno veliko takmicenje. Jer onako odrzati lekciju jednoj Spaniji, koja trenutno igra najbolji fudbal na svetu, ne moze biti slucajno.
Imamo dosad najjacu ekipu i super trenera, a i prije smo bili stalno 'tako
blizu, a tako daleko' od kvalifikacija, tako da sada nema razloga da se ne kvalifikujemo. Osim ako se ne daj Boze nesto mnooooooogo ne promeni.

Jarane nešto si ti fulio.
Ja reprezentaciju znam u dušu pa ne vidjeh tamo nikakvu lekciju Špancima :icon_biggrin:!?

Ali dobro, nesreća nas odanih navijača reprezentacije je kada ovako dođe do nekog trijumfa, stvori se euforija i onda svako priča o reprezentaciji šta hoće i svi sve znaju i svi daju stručne komentare....
 
Član
Golman Nemanja- veliko otkrice;)
Jos dok se Hofenhajmisti oporave, Rahimic sanira povredu i Sasa Papac predomisli....:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top