Bosna i Hercegovina 4-belgija 2

Bosna i Hercegovina 4-belgija 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mirzamiki je napisao(la):
Veceras sam se svega nagledao- od prokuhalih auta, udesa, ljudi koji pjani pisaju pored auta na glavnoj ulici, beskrajnog navijanja i pjevanja.
Cak sam svojim ocima gledao/ucestvovao u automobilsko-kamionskoj koloni od cetiri trake- a postoje samo dvije trake+ tramvajske sine... :) (cetvrta je trotoar) :lol::lol::lol::lol::lol::123::123::123:

al fakat su mi oni po trotoaru najludji, ide ide pa semafor, ide pa stanica

bas je svega bilo i ostajanja bez goriva, prokuhalih hladnjaka:lol:
samo vidis guraju sa strane
 
Član
JD. je napisao(la):
noke promukla ti sirena :lol: :lol: :lol: :lol:



i o kakvom vi glupiranju sa autima pricate ? svi voze 5km/h i sviraju... ako je to glupiranje onda ne znam...

Mozda u Sarajevu tako bilo, ovdje, na mojih 20 minuta posmatranja svega i svacega, sjedenja na vratima kroz otvoren prozor i drzanje piva u ruci, pa cak je malo falilo da se dvojica sudare pred mojim ocima... ali hajde, ne zalim one koji pjani poginu, samo nek nevini ne stradaju...
 
Član
Samire dragi ajd majke ti idi onda uvodi red i mir...da ti nije Majka Terezija bila kake rodbine...elem svaka cast momcima...sve su bolji i bolji...ovde kod nas nije bilo tih nekih ludovanja:D
 
Član
sad samo jos da im se najebemo mamice... u zenici... i valjda nas nece mnogo kazniti... zbog bakljade... al kapitena belgije treba slomiti u zenici... mamu mu ***** kako se je postavljo i kako je udaro dzeku... :icon_twisted:
 

IGY

Član
al i sta je auta sinoc unisteno, stari pasat karavan tv "lubenicar" :cool:
zatim stara fiesta 4 cure su je slomile koliko su skakale po krovu :lol::lol::lol:
i jos par auta je dosta unisteno od strane vlasnika,
 
Član
Ludilo do nekih doba,nek se slavi i treba da se slave ovakve stvari a kao što reče Marjan nek naši od danas misle na sljedeću utakmicu,pa ako ih ovdje aBd savladamo,e onda ne smijem ni zamislit lom :cool:

P.S. Jeste vidjeli sudije dušmana koliko je produžio...
 
Član
Svaka cast momci! Sada slijedi Zenica da im zadamo posljednji udarac, da ih slomimo! Naprijed Bosno i Hercegovino!
 
probudih se i ja konacno:lol: a glavoboljeee..

ma u zenici cemo da ih unistimo sigurno, sada treba sa 3 napadaca krenuti :)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ludilo do nekih doba,nek se slavi i treba da se slave ovakve stvari a kao što reče Marjan nek naši od danas misle na sljedeću utakmicu,pa ako ih ovdje aBd savladamo,e onda ne smijem ni zamislit lom :cool:

P.S. Jeste vidjeli sudije dušmana koliko je produžio...

a sta je produzio 5 minuta, ja sam mislio da ce biti bar 7-8. onaj prekid je trajao vise od 3-4 min, pa izmjene. tu je to... jedino onaj penal "malo" suhveli. jest on njega povuko, al lopta bila 10m od igraca. al et nije ni bitno, vazno je da smo mi ubrojali nova 3b...

sto se tice sinosnje idile, nas 5-orica bili kod ovog jednog havera. ludnica bila. u 6 se leglo spavat. a ja se probudio u 8 formulu da gledam heheheh a valja danas lafo sta ucit :lol:
 
maaa ja sam gledao utakmicu u autu sa zenskomm..na nasem poznatom starom gradu..parkirao i gledaoo.:D kasnije do grada otisao dolje..malo se vozao i kuci:123:

Draga Bosno gdje god da si tu smo mi
i kad se baklje pale to smo mi nasa srca i dlanovi,
nasa grla i transovi pa nek nebo zagrmi
uvjek tu, uvjek vjeran, jer mi zauvjek smo prvi.

I kad vodis i kad gubis sa tribine se ori,
INFERNO BHF - nad nama i nebo ima da gori
i kad nikog nema, mi za tebe smo tu,
KONTRA SVIH - jedna ljubav Harisov Kombi CREW !

6 zlatnih ljiljana - to je nasa himna
a kad ona svira pjevamo - ti Jedina si Jedina,
nikad nazad, samo naprijed to odlicje je ratnika
iza tebe uvijek stoji, bosanska vojska FANATICA!

I mozete nas mrzit' al' nase srce je cisto,
mozda volite Bosnu al' vjeruj mi - nije to isto
koracaj sada s nama, idemo samo hrabro,
jebo drota, jebo savez - nek se ori jednoglasno.

Nek se ori jednoglasno nek pjeva hiljadu ljudi,
opet smo s vama, u nama adrenalin se budi
Brcko, Tuzla, Visoko i cjela Bosanska Krajina,
cjela Bosna i Hercegovina, svugdje bio sa jaranima.

Hajmo Bosno, Hercegovino, hajmo zlatni ljiljani,
znas ko te voli, znas ko su tvoji sinovi
ponosni Bosanaci, neka Bosna dalje krene,
a ne bude li tebe neka ne bude ni mene.

Salji kerove na nas nema predaje,
Plave kerove sto vode kerove, nema predaje
Generali, sefovi prodani zele doci do nas,
znate li kome ste prodali dusu gdje vam je obraz?

Za vas su moja braca, iz drugih drzava,
samo dijasppora koja taj savez ne podrzava
Sveto mjesto je istok,a rijec sveta
BHF iz Bosne geta preko cjelog svjeta.

Prljavi mediji plasiraju za vas,
te prljave lazi kojima vas truje Avaz
Jednom smo vam rekli necemo se prodat',
Trebate nam cast odat kako vas nije sramota

Bili smo dobri kad smo krv dali,
u paklu za one koji nas danas zovu vandali
Necemo stati znajte da nema predaje,
nedaj se Hari buraz, nema predaje

Stani uz nas da pokvareni savez,
privatni savez da strpamo u kavez
Stani sa nama brate i nemoj past,
ovom pjesmom im objavljujemo rat.
 
emir_89 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Ludilo do nekih doba,nek se slavi i treba da se slave ovakve stvari a kao što reče Marjan nek naši od danas misle na sljedeću utakmicu,pa ako ih ovdje aBd savladamo,e onda ne smijem ni zamislit lom :cool:

P.S. Jeste vidjeli sudije dušmana koliko je produžio...

a sta je produzio 5 minuta, ja sam mislio da ce biti bar 7-8. onaj prekid je trajao vise od 3-4 min, pa izmjene. tu je to... jedino onaj penal "malo" suhveli. jest on njega povuko, al lopta bila 10m od igraca. al et nije ni bitno, vazno je da smo mi ubrojali nova 3b...

sto se tice sinosnje idile, nas 5-orica bili kod ovog jednog havera. ludnica bila. u 6 se leglo spavat. a ja se probudio u 8 formulu da gledam heheheh a valja danas lafo sta ucit :lol:

kada se utakmica nastavila nakon prekida, vrijeme je bilo vraceno na 70. minut, kada je i poceo prekid ;) i uz sve to sudija je nadoknadio jos 5 minuta i + jos 1 minutu onako od sebe dao :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top