Bosna i Hercegovina 4-belgija 2

Bosna i Hercegovina 4-belgija 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Jooooooj drameeeeeeeee
ma ludilo :D

gledao tekmu u kaficu, poslije izadjem na ulice, raja vristi, ludilo u sarajevu znaci nema dalje, svi su navijali i slavili

evo koji clip, da od prilike docaram atmosferu

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wteQze4HrDw&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wteQze4HrDw&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8Fc-80wZtKM&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8Fc-80wZtKM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Ne volim sport, ni fudbal pogotovo, razumijem slavlje, ali divljanje po ulicama sa autima, i gluposti.... e to me vec nervira...Tuzlaci znaju kako je bilo, ajd petarde, navijanje po ulicama, ali one gluposti s autima... policije nigdje...fuj...
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Ne volim sport, ni fudbal pogotovo, razumijem slavlje, ali divljanje po ulicama sa autima, i gluposti.... e to me vec nervira...Tuzlaci znaju kako je bilo, ajd petarde, navijanje po ulicama, ali one gluposti s autima... policije nigdje...fuj...

Cika savjest, aj ne seri vise. I policija je bila svo vrijeme kraj nas. Samo nisu toliko glupi da misle da se mijesaju u rulju.
 
Član
i u sanskom mostu je bilo navijanja i glupiranja sa autima ...

bilo je i murije ali nista nisu samo su odmakinjali pjesake sa ceste .... dosta se guma spalilo pogotovo ispred diskoteke camel ....

moj fordic se jadnik zagrijao i previse heh..

ma sve je bilo ok jedino me udari covjek odzada ali nista strasno .;);)


cekamo srijedu


VOLIM TE BOSNOOOOOOOOOOOOOOOOOOo
 
Član
trizex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Ne volim sport, ni fudbal pogotovo, razumijem slavlje, ali divljanje po ulicama sa autima, i gluposti.... e to me vec nervira...Tuzlaci znaju kako je bilo, ajd petarde, navijanje po ulicama, ali one gluposti s autima... policije nigdje...fuj...

Cika savjest, aj ne seri vise. I policija je bila svo vrijeme kraj nas. Samo nisu toliko glupi da misle da se mijesaju u rulju.

Mozda je i ok nekih 10-15 minuta pa onda u miru nastaviti, a ja kako cujem zavrsili su s tim prije 20-tak minuta. Meni ne smeta, i bmk jer toga u mom selu nema, al ajd neka... svako svoje
 
Član
Spica po gradu, bilo je preko 1000 auta u onoj koloni, baklji, pucanja iz pistolja:icon_eek:, petardi..:cool:

Vidim Igy-a, nekog momka iz GFC-a i josh par Karbonaca. Naravno svi smo zajedno ludovali;);)

p.s.
Marijan kralj, sah, car, beg. Pravi Bosanac!
 

JD.

Član
noke promukla ti sirena :lol: :lol: :lol: :lol:



i o kakvom vi glupiranju sa autima pricate ? svi voze 5km/h i sviraju... ako je to glupiranje onda ne znam...
 
a u Mostaru :123: sve gori.... gume, lamele... vidio sam pored puta dvije-tri TAS masine prokuhavaju... ludilo...:123:

JAO MAMA DOBRI SMO DRAMA :cool::cool::cool::cool::cool:;)
 

IGY

Član
aaaaaj guzvare
dva kruga po gradu skoro 2 sata
ali je ludnica fakat bila
hehe zadnje minute utakmice Amel i Ja u autima taman prilazimo vijecnici idemo nekih 20 km/h i gledamo tekmu na tv u autu i kako je sudija svirao kraj tako smo mi poceli svirati i onda se formira kolona i trilion auta odjednom sa svih strana i svi trube

da sam znao uzeo bi kakvih sirena bice sutra navala pola ih pocrkalo:123:
 
Član
Veceras sam se svega nagledao- od prokuhalih auta, udesa, ljudi koji pjani pisaju pored auta na glavnoj ulici, beskrajnog navijanja i pjevanja.
Cak sam svojim ocima gledao/ucestvovao u automobilsko-kamionskoj koloni od cetiri trake- a postoje samo dvije trake+ tramvajske sine... :) (cetvrta je trotoar) :lol::lol::lol::lol::lol::123::123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top