Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

lov2xlr8 je napisao(la):
pa nermine mozes po zakonu imati zadnju sajbu zatamnjenu,sve iza vozaca i suvozaca moze biti zatamnjeno,odradi to sto prije :)

ispravka netocnog navoda po xxxxx put... samo zadnja bocna po zakonu smiju... ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

i za te folije se vise ne zna ni ko pije ni ko placa, jedni govore ovako,jedni onako, ono sto ja znam jest da je bilo da sve iza vozaca smije biti zatamnjeno, sad koliko je to tacno pitanje je, a i to je tema oko koje se vazda vrse rasprave
ja znam da je kod mene mozda i tamnije nego nerminovo, mozda malo,i nisam nikad imao problema, nisu me crvali nikako
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

odlicno ispalo...zatamni i zadnju sajbu ili stavi roletnu :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Limpi je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
pa nermine mozes po zakonu imati zadnju sajbu zatamnjenu,sve iza vozaca i suvozaca moze biti zatamnjeno,odradi to sto prije :)

ispravka netocnog navoda po xxxxx put... samo zadnja bocna po zakonu smiju... ;)

mislim da po zakonu moze si zadnju sajbu imati,ili je to tek sad na novo jer neki dan isao s rodicom u renault,ona narucivala novo clia,i u izlogu im ajedan zatamnjen zadnja bocna stakla i sajba,neznam koliko %,vise neg u mene na jetti sto je bilo,rekao bih 70%,rodica kaze i to ce,pitam ja prodavača kako je moguce da je zadnja sajba tamna,kaze po zakonu se moze,samo naprijed ne smiju bocna i pr. sajba:icon_exclaim:

folije legle samo tako,zbog jette sam izgubio volju vise da radim folije,al prije llumara cu morati i ja tamniti karavana kad vidim kako je mocno,svak acast:cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

tema za folije prozvakana milion puta, nije mi jasno kako uvijek se nadje "kao ne zna se ni ko pije ni placa" i sl... zna se sve fino,
(1) U članu 46. stav 3. se mijenja i glasi:

"(3) Stakla na vozilu ne smiju se na bilo koji način dodato zatamnjivati (npr. postavljanjem folija, dodatim bojanjem stakla i sl.), u odnosu na fabričku ugradnju."

(2) Poslije stavka 3. se dodaju st. 4. i 5. koji glase:

"(4) Izuzetno od stava 3. ovog člana, mogu se dodato zatamniti:

a.) zadnja i bočna stakla autobusa postavljanjem homologiranih promidžbenih folija,

b.) bočne staklene površine motornih vozila iza leđnog naslona sjedala vozača i suvozača, homologiranim folijama bez refleksije.

dakle folije smiju samo na zadnja bocna stakla, sajbe ne...

"drugo" su tvornicki zatamljena auta, koja su "rupa" u zakonu, jer za njih nista nema, tu se vrti isto druga polemika... i da, takodjer ne moze se upisat u saobracajnu, jer da moze svi bi upisali i sam zakon ne bi imao svrhu...EOD, to je tako, tko kaze drugacije, nije istina ;) :icon_exclaim: :icon_exclaim:
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

frandu samo ti zatamni , šteta kad si ga tak raširio , spustio i zatamnio bočna da zadnja šajba ostane ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Ma zatamni ti i zadnju pa sta bude :D;);) dobro je ovo ispalo ;) jesil vadio stakla iz vrata il si ovako zalijepo bez vadjenja ?
 
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

nazad ce ici folija sa tackicama(kao sto je fabricki na bepokretnim staklima kao okvir)izgleda kao zatamnjeno(samo se izbliza primjeti razlika) a mozes prodavati kao fabricko zatmnjene,pogotovo sto je karavan...
nebi zadnju folirao istom folijom jer sam dosta puta imao problema sa golfom,a netreba mi to...


"adi@ ovako sam zalijepio,bez vadjenja...nisam ni tapacirunge skidao jer sam ovo nabrzaka prije mora uradio(u slucaju da gdje zapnem na granici nece mi ni klimina klima pomoci kad upekne sunac odozgo)a sigruno cu zamijeniti ove folije malo tamnijim do postavim onu na zadnjoj sajbi,jer ovaj je dosta stajala i sva se izlomila ali sam je postavio pa sta bude,malo ima "estetskih greski" ali izdaleka je suuuuper(50metara) :D

Hvala svima na lijepim komenatrima :icon_smile:
 
Početnik
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Predobro ispalo Bgm sve,i spustanje a i felgice su mi perverzija sto jest jest,valjda bude prilike da je vidim uzivo :cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Sta reci..ti to radis kako valja,,,prelijepa Bora stvarnoo...svaka cast :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

http://www.bhtuning.com/p-maska-bez-znaka-vw-bora-t-60553.html

dusu dala za tebe :D
 
Top