Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

ma neka ti maske, dobro je onako kako je trenutno, bas je mjera svegami
 
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

danas sam kontao da isfoliram znak naprijed u crno,da vidi kako izgleda...posto sam slab sa PS-om,hehe
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Opaa legle i folije, svidja mi se kako je uradjeno, ali trebao si i zadnju sajbu uraditi :)))
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Nemoj znak u crno gotivnije kad je chrom :icon_smile: Uzmi i okvir za tablicu od inoxa pa upari sa znakom nek sljasti :D
 
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

PoLo9n3 je napisao(la):
Opaa legle i folije, svidja mi se kako je uradjeno, ali trebao si i zadnju sajbu uraditi :)))

vjerujes kolega da sam se najedio sa murijom jos dok sam imao golfa,cekam malo vise vrema i slobodne garaze pa da uradim zadnju sajbu sa folijom sa sitnim tackicama...izgleda 100% fabrika ;)

adi187 je napisao(la):
Nemoj znak u crno gotivnije kad je chrom :icon_smile: Uzmi i okvir za tablicu od inoxa pa upari sa znakom nek sljasti :D

uradis mi ti one diode,pa da skrecem avione oko dubrava sa piste,hehe
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Pa napravit cemo ako ih imas gdje stavit :D Il ako motes one maglenke otvorit moze se prsten od smd dioda sastavit, al onih kako treba sto ne crkaju :icon_smile:
 
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

adi187 je napisao(la):
Pa napravit cemo ako ih imas gdje stavit :D Il ako motes one maglenke otvorit moze se prsten od smd dioda sastavit, al onih kako treba sto ne crkaju :icon_smile:

:lol::lol::lol:
 
Administrator
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

joj suljaga nemoj mi kolegu adija zaposljavat. Pusti ga nek uci:D:lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...izfoliran...

Ma hoce Nermin i da slasti nije miu dovoljno sto je nizak i sirok pa da mu ispunimo zelje :lol::lol::lol::cool:

A kakva zenidba cim se ozenis nema ni muzike onda bi bio ko Nermin valja karavan uzimat :lol: Jedino u kokia obrunuto kad se ozenio poceo sklapat muziku :D

Nego :icon_exclaim: Pioneer je moderatotr da nam ne bi kratki spoj kakv napravio na koji dan :D
 
Top