Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Legend
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

saaalim se malo hehehe,znam ta boja je bas mocna,svaka cast jer takvih bora nema puno
 
BHT Ovisnik
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

auuhh ljepotana,svaka cast:cool: moram ga upoznati sa šveđankom,nadam se da ce biti prilike,ipak smo sada family:D
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

Vidi ti mog druga Suljage, lijepa Bora, al ne valja ti ovo ba :D manje felge + falc + u pod :cool:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

hvala cole,upoznat ce se boro sa svedjankom abd ;)

htio sam ja erole,ali nesto mi premaleno sta god stavim ispod 18" a falcare sam nanisanio za zime,samo da nalete kakve fine... hvala ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

a nermine felgice si ubo' sam takve, po meni ne diraj nista, mada je tesko ostaviti auto na miru :lol: P.S. boja ti je kao kod mene mnogo slicna, ne znam jel mogla biti ista....u mene je jos dodavano perle 20 % tako nekako ;)
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

hvala prijatelju,trudim se da odolim iskusenju ali jace je od mene...
Malo je kod mene vise na plavu ai tu su nekako...po suncu je plav a po oblacnom vremenu je ljubicast...
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

evo jedne od prije par dana,opet se malo zavrtalo i sirilo,slike su sa mobe pa je malo losiji kvalitet...






 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

opasan karavan definitivno:cool::cool::cool:

joj znas sta sam juce vidio, ide Bora ispred mene, Lux table, i otkinuto je slovo B i stavljeno Š, tako da se to auto vise ne zove Bora nego ŠORA:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

čovječe ti još malo nećeš moći stati u saobraćajnu traku , he he:lol::lol:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

zbog mene i trize prave sad trecu traku od tuzle do zivinica,nemozemo se mimoici... :lol:
 
Top