Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

@nermine voziš li ti šta u ovom autu osim sebe :D , jbt ja spustio sa eibachom pro kitom federima skoro pa da se i nevidi spuštanje i znam nekad zakačiti kad nas je puno auto i pri većim brzinama, to je neznatno kačanje čak se i nevidi unutar blatobarana na plastici kao otisak prsta ostane od gume ali ipak zakači... sa ovim i još distancama jel to vožljivo po našim putevima ovdje...

Mislim sve je to fino al brate za ovo kucanje valja se odreći puno toga u pm...
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

extra mu stoje al nije to za njega..ja sam prekucer fele nabavio i parale su nazad cim manja rupa ili brze udjem u krivinu para :icon_cry: pa sam morao ih skinuti :icon_cry:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

hvala kolege,drago mi je da vam se svidja ;)
vozljivo jeste itekako,danas sam digao auto za neka 15mm naprijed i nazad za 20mm,skinuo distancere i natovario oko 300kg u gepek i obisao dosta loseg puta,i nigdje nije zakacilo,cak sam isao po losem makadamu i onda opet po nasoj magistrali cak na jednom dijelu 130Km/h..i nista....dok ne sredim profil guma ili smanjim distancere necu nista dirati...

i ovako je opet ko kartig na cesti,hehe ;)
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

nermin suljagic je napisao(la):
hvala kolege,drago mi je da vam se svidja ;)
vozljivo jeste itekako,danas sam digao auto za neka 15mm naprijed i nazad za 20mm,skinuo distancere i natovario oko 300kg u gepek i obisao dosta loseg puta,i nigdje nije zakacilo,cak sam isao po losem makadamu i onda opet po nasoj magistrali cak na jednom dijelu 130Km/h..i nista....dok ne sredim profil guma ili smanjim distancere necu nista dirati...

i ovako je opet ko kartig na cesti,hehe ;)

Vidi se da ti Golf nije isao s mjesta, ovo su ti sad strahobalne brzine :D:D :pPP
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

odlicna bora, i ja imam isti problem s struganjem na fiatu, izbacene previse felge, pa kad stavim dvoje nazad i picim strugne od blatobran, gumu sam na slican nacin razderao, i plus rub blatobrana iskrivio jer ipak kod mene je fiJat:D:D pa sam se zakleo da vise niko nazad nesjeda dok su mi ove felge ili pak kad idem negdje dalje s punim autom samo nazad nabaciti brzinski celicare i voziiiiiiiiiiiii :123::123::123:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

hvala kolege ;)

2 triza: JBG,haj vozi po nasim putevima vise.....najvise tjeram prema lukavcu kad idem,tu zakacim i 200 sad sa borom,hehe
...Mislio sam sa ovako natovarenim autom je rizik ici ikako preko 100,pogotovo kad sve poguras na sami pocetak gepeka tako da povecevas polugu na osovini i time navodis na vece ljuljanje auta kad naidje na neravninu....
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

Ja cu tebi pocet naplacivat ovo slikanje ispred Omege:D

Sad je mjera,extra je Bora legla a i rasirila se ..
Jos samo da sredis to s rubovima i nek se mravi saginju:lol::lol::lol:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

Got2b je napisao(la):
Ja cu tebi pocet naplacivat ovo slikanje ispred Omege:D

Sad je mjera,extra je Bora legla a i rasirila se ..
Jos samo da sredis to s rubovima i nek se mravi saginju:lol::lol::lol:

kad pocnete stavljate one automate za parking ko po tuzli,prestat cu vam dolaziti :lol:

a ako ne pokosim mrave,onda cu i potrovati chadjavim auspuhom :lol:
 
Top