Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

Joj druze pa gdje si ti heh lijepo ti radis ovu boru felge extra :D Svaka cast:cool:
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

izmisljas, rijesi rubove :) ja svoje struganje maltene eliminisao (sem kad je 3 100kilasa u autu s punim gepekom i nervzonim mnome preko majevice :D), znaci moze se :)
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

DJ_M4rko je napisao(la):
Joj druze pa gdje si ti heh lijepo ti radis ovu boru felge extra :D Svaka cast:cool:

neznam vjeruj ni ja gdje sam trenutno,hehe.....stalno sam na tockovima,zasto li sam ovoliko cekao sa ovim...Sve nekako cekam nesto,evo i folije sam uzeo i vec se jedna rolna izguzvala u garazi...ovo sam slucajno ukrao dan i usput sam iskoristio majstora da mi zamijeni sve istrosene dijelove(selene,lezaj desni,pakne itd.)

trizex je napisao(la):
izmisljas, rijesi rubove :) ja svoje struganje maltene eliminisao (sem kad je 3 100kilasa u autu s punim gepekom i nervzonim mnome preko majevice :D), znaci moze se :)

nekazem ja da se to nemoze,za sve ima rjesenje ali nisu mi ni uslovi trenutno za neki LOW GO,jbg.svaki sam slobodan trenutak u vikendici i put do tamo je katastrofa ziva tako da mi je ovo skidanje distancera ispalo nuzno-zlo jbg......
de mi reci gdje si radio rubove i jel to radjeno sa onom spravom sto ima ruku(fiksira se na disk) na kojoj je tockic i koja se samo priteze uz rub i polu-rotacijom ruke ispravljas ili?

 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

kako dobro izgleda pogotovo guza :icon_smile: :cool:
 
Legend
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

kad sam ugledao slike nisam ni procitao da si distance 2,5 imao,......pa skrati ih samo i miran si , potpisujem za profil gume,s tim nema promasaja sigurno
 
Član
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

jok, mislio sam rolati rubove time, al' mi je savjetovano da time necu postici ono sto hocu, pa su radjeni kod limara, da ne duzim, javi se nekad pa ces vidjeti ;) a za tvoje rubove sam mislio samo da odrezes , ili srolas tom spravom recimo, onaj unutarnji falc blatobrana, posto koliko vidim on je taj koji ti reze gumu.....
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

trizex je napisao(la):
jok, mislio sam rolati rubove time, al' mi je savjetovano da time necu postici ono sto hocu, pa su radjeni kod limara, da ne duzim, javi se nekad pa ces vidjeti ;) a za tvoje rubove sam mislio samo da odrezes , ili srolas tom spravom recimo, onaj unutarnji falc blatobrana, posto koliko vidim on je taj koji ti reze gumu.....

to mene i zeza,iznutra je rub ko jaje gladak,nema falca nego samo je guma previse izbacena napolje,gazeci sloj viri i kako ulazi pod rub(u trenutku prelaska preko neravnina) ono se ureze pa izgleda kao da je poderano,moze biti i zbog toga sto mi ima ona zastitna plstika iznutra pa mozda na prelazu izmedju nje i lima struze...kad budem imao vremena pozabavi cu se s time skontat cu nesto.... nebi dirao nista limariju(gitovanje,ili cak varenje)mislim da ce mi jedino drugi profil pomoci...



Hvala svima na lijepim komentarima,drago mi je da vam se svidja bora....doci ce jos i maska bez znaka i jos pokoje sitnice(V6 lip je i dalje u planu) :icon_smile:
 
RE: Boriant Night blue...sad šire i niže...

steta za te neke sitnice sto sui ti bile neophodne al opet predobro je i ovako :cool: svaka cast ovo je bilo opasno trzanje za dalje :cool: sad skini oznake bora i tdi ;)
 
Top