Boracko jezero- put?

Boracko jezero- put?

Član
Za jedno auto je 5KM na samom ulazu u krug jezera, na recepciji. Ostajes koliko god zelis.
Sto se tice "Velike plaze".. jedina od cetiri, cini mi se, na kojoj se placa boraviste za auto je 2 ili 5KM, bio sam neki dan ali opet sam zaboravio. Ne znam jel po danu. Javit ce se vec neko ko zna.
 
Član
ma netreba se niko javljati vidim da je sića u pitanju obzirom da imam 230km do tamo u jednom smjeru
 
Član
najbolje je ici u ovo doba godine, kad odu izvidjaci i kad se bas moze dozivjeti atmosfera samog jezera. Svakako moja je preporuka velika plaza, ima bas dosta prostora, i svako nadje kutak za sebe, imas svoj mir i rahatluk

evo od mene koja slika velike plaze

217938_4357202216665_330715604_n.jpg


377679_4357199416595_1041573878_n.jpg


ima i ova plaza, meni isto tako privlacna, nema guzve, ono bas za uzivanje

179186_4357222617175_1040535815_n.jpg
 
hvala svima na infu,Armine ipak je druga opcija ispala na kraju,ipak hvala ti ;)

eto ja idem ujutru abd.kontaktirali smo jednog covjeka koji je na borackom,kaze pozara ima ali u okolnim sumama,jezero nije ugrozeno...
 
Član
Ko hoće da se odmori,neće pogriješiti.Mir,tišina,pogotovo sada kada nema izviđača gore.Platiš 5 km za auto na ulazu,zatim ako hoćeš na Glavnu plažu,platiš još 5 km po danu.Ako nećeš,imaš još 3 plaže,ima ekoselo sa drvenim bungalovima,ali baš i nije pogodno za porodice,jer imaju sva dva ležaja u bungalovu.Ja ga ne znam da se pokaj'o što je gore otiš'o. ;)
 
Član
wade_ je napisao(la):
Ko hoće da se odmori,neće pogriješiti.Mir,tišina,pogotovo sada kada nema izviđača gore.Platiš 5 km za auto na ulazu,zatim ako hoćeš na Glavnu plažu,platiš još 5 km po danu.Ako nećeš,imaš još 3 plaže,ima ekoselo sa drvenim bungalovima,ali baš i nije pogodno za porodice,jer imaju sva dva ležaja u bungalovu.Ja ga ne znam da se pokaj'o što je gore otiš'o. ;)

jos ako se ima vremena pa obici malo i onaj gornji tok neretve, probati riblje specijalitete i te stvari,,, uzivanje da valja:cool:
 
Član
evo i ja da napisem, po mojim saznanjima moze se slobodno ici gore, nikakvih opasnosti po zivot od pozara nema, osim malo dima.
tvrdoglavi, sretan put. :cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
Ko hoće da se odmori,neće pogriješiti.Mir,tišina,pogotovo sada kada nema izviđača gore.Platiš 5 km za auto na ulazu,zatim ako hoćeš na Glavnu plažu,platiš još 5 km po danu.Ako nećeš,imaš još 3 plaže,ima ekoselo sa drvenim bungalovima,ali baš i nije pogodno za porodice,jer imaju sva dva ležaja u bungalovu.Ja ga ne znam da se pokaj'o što je gore otiš'o. ;)

jos ako se ima vremena pa obici malo i onaj gornji tok neretve, probati riblje specijalitete i te stvari,,, uzivanje da valja:cool:

Mogli smo kakvo okupljanje organizovat gore poslije osijeka :icon_smile:
 
Član
c0d14c je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
Ko hoće da se odmori,neće pogriješiti.Mir,tišina,pogotovo sada kada nema izviđača gore.Platiš 5 km za auto na ulazu,zatim ako hoćeš na Glavnu plažu,platiš još 5 km po danu.Ako nećeš,imaš još 3 plaže,ima ekoselo sa drvenim bungalovima,ali baš i nije pogodno za porodice,jer imaju sva dva ležaja u bungalovu.Ja ga ne znam da se pokaj'o što je gore otiš'o. ;)

jos ako se ima vremena pa obici malo i onaj gornji tok neretve, probati riblje specijalitete i te stvari,,, uzivanje da valja:cool:

Mogli smo kakvo okupljanje organizovat gore poslije osijeka :icon_smile:

ja bih volio, ali moram na posao u Italiju za nekih desetak dana, ali ideja je odlicna, moglo bi se naredne godine nesto organizovati. Stvarno dobra ideja, recimo jedan vikend da se skupimo gore, lumperaj do ranih jutarnjih sati, kupanje i odmor, stvarno odlicna ideja
 
Član
Pa dobro sad smo vec na kraju ljeta tako da smo ove godine fulili al sljedece godine jedan vikend pod obavezno :icon_smile:
 
Član
c0d14c je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
Ko hoće da se odmori,neće pogriješiti.Mir,tišina,pogotovo sada kada nema izviđača gore.Platiš 5 km za auto na ulazu,zatim ako hoćeš na Glavnu plažu,platiš još 5 km po danu.Ako nećeš,imaš još 3 plaže,ima ekoselo sa drvenim bungalovima,ali baš i nije pogodno za porodice,jer imaju sva dva ležaja u bungalovu.Ja ga ne znam da se pokaj'o što je gore otiš'o. ;)

jos ako se ima vremena pa obici malo i onaj gornji tok neretve, probati riblje specijalitete i te stvari,,, uzivanje da valja:cool:

Mogli smo kakvo okupljanje organizovat gore poslije osijeka :icon_smile:
[/
mozemo okupljanje organizovati. mogu srediti mjesto za satore da bude noc za pamcenje. uskoro ce srediti most na bjeloj pa mogu i niska auta ici.:icon_smile: moje je nisko 4 cm pa idem gore
 
Top