Boracko jezero- put?

Boracko jezero- put?

Član
Odi malo i do Glavaticeva da vidis ljepote. Bas imas sta vidjeti. Samo pazi se po cesti kamenja ima spada sa stijena ;)
 
Član
smjestaj na borackom je jeftin . a glavaticevo posjetite i svratite na ribu.. kome treba preporuka tu sam.....
 
BHT Ovisnik
ado_d je napisao(la):
Odi malo i do Glavaticeva da vidis ljepote. Bas imas sta vidjeti. Samo pazi se po cesti kamenja ima spada sa stijena ;)

majka mi je odozgo:cool:
stvarno ljepota,ako volis prirodu produzi malo i do gore,moram i ja do ovog broackog otici,nikako uhvatiti vremena,kad god imam spicim na more:icon_evil:
 
Član
http://bljesak.info/web/article.aspx?a=02b4c122-6330-4186-9d20-4b7d9c385b8f&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae
;)
 
Član
veći će ti problem predstavljati vuča, moraš imati jače auto :D Put je uzak i jaka je uzbrdica, a i nema toliko rupa na toj dionici, kada se popneš ima više rupa, ali imaju i 2 trake pa možeš zaobići.. obuci se dobro gore se smrze :lol: Nema pokazivanja bicepsa ovo ono :lol:
 
Član
is'o ja i vratio se... jedva sam se popeo, derao sam prvu brzinu a ono jedva ide :D
sta ces, nejako auto jbg :icon_biggrin:
 
Član
Milina se voziti sada gore.Spustiš prozore,ugasiš muziku i slušaš kako kamenje se kotrlja. Samo gledaš kad će ti na auto pasti. :D
 
BHT Ovisnik
wade_ je napisao(la):
Milina se voziti sada gore.Spustiš prozore,ugasiš muziku i slušaš kako kamenje se kotrlja. Samo gledaš kad će ti na auto pasti. :D

:lol::lol::lol:
morat cu otic gore malo propuhati auto,obozavam onaj put,pa malo na boracko svratiti,gore mi dedina kuca,a nikako na boracko da odem,morat ces me vodit jednom:D
 
planiram sad za vikend otici do Borackog,pa mi treba nekoliko informacija...

prvo,da li se moze uopce doci tamo,vidim neke pozare :icon_sad:

mislio sam biti tamo 3-4 dana,ali nisam bio ima 10 god tako da ne znam gdje se moze prespavat osim u satoru,kakve su cijene,kako su prodavnice snadbjevene proizvodima(prvenstveno mislim na mesnate proizvode za rostilj) i eto sve ono sto bi moglo biti od koristi pisite... ;)
 
Član
buraz tamo ti je vandredno stanje, mislim da su prilazi jezeru zatvoreni, nek me isprave ako grijesim. cuo sam se ja gore s njima na jezeru i uopste nije dobro, jos uvijek prijeti opasnost
 
Top