BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Edise brate bi ja ali 14500KM je za mene puno,a iskreno receno moj auto nije losiji 3000KM od tvog,ali tvoj doduse tvoj vrijedi svake marke;) znas da sam bio zainteresovani kupac:icon_smile: ,a sto se tice o druga stoja to je bilo samo testiranje:icon_smile:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

TDi Power je napisao(la):
Edise brate bi ja ali 14500KM je za mene puno,a iskreno receno moj auto nije losiji 3000KM od tvog,ali tvoj doduse tvoj vrijedi svake marke;) znas da sam bio zainteresovani kupac:icon_smile: ,a sto se tice o druga stoja to je bilo samo testiranje:icon_smile:

Prijatelju nisam ja rekao da je tvoj auto lošiji, naprotiv davno sam bio zainteresovan za taj auto dok je jos bajrica mlađi vozio...
A za razliku para razmisli da li vrijedi komplet koža, klima, motor 2.5i, a da ne spominjem ovjes i felge, širenje obrva, perla i još kamara gluposti kao i servisi koji su urađeni na autu ;)

Nebitno je sve to sad kad si kupio auto, jeb ga čovjek se pruži koliko je dug i ja bi M3 E46 al nešto me neće bingo :lol:

Nek je tebi on sretan, samo polako i zovi ako ti bude šta trebalo, savjet ili dijelovi, sve sam prošao nekoliko puta ;)
Vlala i slikanje treba organizovati, javni se imaš broj...
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Edis_m3 je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Edise brate bi ja ali 14500KM je za mene puno,a iskreno receno moj auto nije losiji 3000KM od tvog,ali tvoj doduse tvoj vrijedi svake marke;) znas da sam bio zainteresovani kupac:icon_smile: ,a sto se tice o druga stoja to je bilo samo testiranje:icon_smile:

Prijatelju nisam ja rekao da je tvoj auto lošiji, naprotiv davno sam bio zainteresovan za taj auto dok je jos bajrica mlađi vozio...
A za razliku para razmisli da li vrijedi komplet koža, klima, motor 2.5i, a da ne spominjem ovjes i felge, širenje obrva, perla i još kamara gluposti kao i servisi koji su urađeni na autu ;)

Nebitno je sve to sad kad si kupio auto, jeb ga čovjek se pruži koliko je dug i ja bi M3 E46 al nešto me neće bingo :lol:

Nek je tebi on sretan, samo polako i zovi ako ti bude šta trebalo, savjet ili dijelovi, sve sam prošao nekoliko puta ;)
Vlala i slikanje treba organizovati, javni se imaš broj...


;) Naravno samo pozitivno;)
Cujemo se:cool:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Ma kakva komplet koza..najbolje je kombinacija koza + platno..ja bih vise voljela da mi je u hyundai-u kombinacija nego sto mu je sve koza pa me sada sve przi po ledjima cim malo ugrije sunce....
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

GTI 16V je napisao(la):
Ma kakva komplet koza..najbolje je kombinacija koza + platno..ja bih vise voljela da mi je u hyundai-u kombinacija nego sto mu je sve koza pa me sada sve przi po ledjima cim malo ugrije sunce....

Hehe.. pravi zenski komentar.. :cool: Tako i moja draga kaze.. suknjice ovo ono.. :icon_smile:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

ima neke iste opreme ko i moj :p
dobro izgleda!
al samo polahko :)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

http://www.youtube.com/watch?v=KLg51rXtlb8

http://www.youtube.com/watch?v=NQzaUSXM214
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

edoze je napisao(la):
svidja mi se drugi,a i malo bolje se vidi:cool:

Ne sjecam se ko je snimao,uglavnom oba snimaka su sa mobitela pa su zato loseg kvaliteta..Ali bitno je da se koliko-toliko vidi ...:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

da je bar ljepsi snimak,dobro se 2,0-ka cevrta:cool:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

DiAbLo je napisao(la):
;)

Neko sto vas nema na 4umu vishe ?

Posvetili se malo vise jedno drugom:icon_smile:
Ma sta ja znam slabo se ima i vremena,ali nije to isprika da se zab naj forum.Trudit cemo se ....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top