BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Hej ljudi moram da najavim uskoro veliki refresh za BMW-a znaci od laka pa do mehanike i nekih nedostataka,ne voza se bmw ma mjesec,ali nece ni jos za mjesec dok se ne skupe sredstva pa onda sve na kamaru i zgurat u njega.Onako kada se radi dio po dio pa se to na kraju i ne vidi.
Nadam se da mnoge nece ostaviti ravnodusnim:lol:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

DiAbLo je napisao(la):
;)

Neko sto vas nema na 4umu vishe ?

Ja se posvetila svom TDI POWER-u ...a nisam imala monitor vise od mjesec dana bio na popravci...

TDi Power je napisao(la):
Hej ljudi moram da najavim uskoro veliki refresh za BMW-a znaci od laka pa do mehanike i nekih nedostataka,ne voza se bmw ma mjesec,ali nece ni jos za mjesec dok se ne skupe sredstva pa onda sve na kamaru i zgurat u njega.Onako kada se radi dio po dio pa se to na kraju i ne vidi.
Nadam se da mnoge nece ostaviti ravnodusnim:lol:


BMW ima da gori...Abd ...Ljubim te miliiiii mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Svasta je u planu,ali nista previse mislim tehnicki sve mora da se uradi,a valjski izgled bez packe sa malim doradama:icon_smile:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

edoze je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
;)

Neko sto vas nema na 4umu vishe ?

Ja se posvetila svom TDI POWER-u ...a nisam imala monitor vise od mjesec dana bio na popravci...

jel to onaj monitor sto ga je doticni "popravio":D:D
sala:cool:


Dugo mi je i trebalo :lol::lol::lol::lol:

.nOKe je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
BMW ima da gori...Abd ...Ljubim te miliiiii mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

nadjite si sobu :D

noke brate ostavi se glupih komentara
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Hajd, jedva cekam da ga sredite... svaki put, ali bas svaki put bacim pogled na prednji dio... da vidim jeste li nesto radili.. Valja i meni svoj malo dotjerati, da bude koliko toliko ok:) Pa ce biti dva auta mahale...:cool: :icon_smile: Sretno sa radovima, i Eldine brate,kad budes imao vremena... da se provozamo malo...;)
 
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Mislim da nisam prije ništa napisala za auto pa eto da kažem svakako da je extra a i ne sumnjam da će biti još bolji :icon_smile: viđala sam ga prije nego ste ga kupili po Grbavici par puta, pa eto poslije drugog plavog najljepši ja mislim :D
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

djavolica je napisao(la):
Mislim da nisam prije ništa napisala za auto pa eto da kažem svakako da je extra a i ne sumnjam da će biti još bolji :icon_smile: viđala sam ga prije nego ste ga kupili po Grbavici par puta, pa eto poslije drugog plavog najljepši ja mislim :D


Hvala:icon_smile:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Aditas je napisao(la):
Hajd, jedva cekam da ga sredite... svaki put, ali bas svaki put bacim pogled na prednji dio... da vidim jeste li nesto radili.. Valja i meni svoj malo dotjerati, da bude koliko toliko ok:) Pa ce biti dva auta mahale...:cool: :icon_smile: Sretno sa radovima, i Eldine brate,kad budes imao vremena... da se provozamo malo...;)

Fkt bi trebali i mene je nesto ah krenuo,vidjeo sam Hondu neki dan fkt je poprimila izgled pravog japan tuninga;)

djavolica je napisao(la):
Mislim da nisam prije ništa napisala za auto pa eto da kažem svakako da je extra a i ne sumnjam da će biti još bolji :icon_smile: viđala sam ga prije nego ste ga kupili po Grbavici par puta, pa eto poslije drugog plavog najljepši ja mislim :D

Da bivsi vlasnik je sa Grbavice,hvala na komplimentu:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top