BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

BMW ///M Technik - Nove Slike Update :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Joj jedva cekam da dodje od majstora..... vec 3 dana ga nisam vozila
 
Početnik
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

eo sarafa se uvelko

dsc016016721016.jpg
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Oho šarafa se uveliko nema zajebancije,biće to extra čim Ramo radi :cool:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

;)Hej ljudi moji sinoc se probao bmw sa manuelnim mjenjacem ide ko lud sve ok,ali izgleda da je potisna bila losa pa je nesto gecrk sinoc:icon_question:
Usput se zahvaljujem Muhi (caraudio) na mjenjacu sve je extra samo je moja greska bila sto nisam kupio odmah set kvacila,al et Bozija preca...
Slijede slike kada se sve uradi,valjda ce me sreca pratiti...;)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Postavljeno sve novo set kvacila i novi stabiizatori hehe
Provozano i zadovoljan sam,samo su mu brzine nevjerovatno kratke cini mi se da nemogu drugom 100:icon_question:,nije unutra jos sastavljen ono oko mjenjaca i ispod volana cim sastavim bice slike;)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

ma sjedi jedan dan u necijeg dizela,kad na 70-tak presaltas u trecu,bmw ce te zadivit kad ponovo provozas:lol:;)
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Samo ti ganjaj drugom stoju pa ćes još malo i motor mjenjati :)
Smiri doživljaje i laganini, ko ti je kriv što nisi uzeo 325i :icon_smile: sa klimom :icon_biggrin:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

Dobar potez, bravo ;)

p.s. kod mene jaran uzeo dvicu 1.6 75hp, 4 brzine... juce ja preko 120 drugom, iznenadio se... :D
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

antrax je napisao(la):
Dobar potez, bravo ;)

p.s. kod mene jaran uzeo dvicu 1.6 75hp, 4 brzine... juce ja preko 120 drugom, iznenadio se... :D

svaki sat koliko toliko laze a sat od golfa je patoloski lazov :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: ------BMW ///M Tehnic----------

galebu2 je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Dobar potez, bravo ;)

p.s. kod mene jaran uzeo dvicu 1.6 75hp, 4 brzine... juce ja preko 120 drugom, iznenadio se... :D

svaki sat koliko toliko laze a sat od golfa je patoloski lazov :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Vjeruj svašta... nisam google da znam tačno, samo ono što mi je pisalo prenosim :) Nije ni nama bilo jasno pa probali onda ići sa jaranom uporedo 120 i po njegovom tako... doduše i kod njega dvica, možda ni njegova nevalja :D

TDi Power sorry na off, ali morao sam :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top