BMW E46 coupe 318i

BMW E46 coupe 318i

Legend
OggyBoy je napisao(la):
daki je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Neka, hvala. Prvo, preskupo ga cijeniš, a drugo, preslab motor.:cool:
:D

Hajd malo off topica, sad koliko mislis da vrijedi onakav auto, nebitno na to cijej auto. Da se razumijemo NOV u salonu je 22.000 KM sada ..

Koje je godište tvoj Foki, koliko je prešao, ovo, ono,..., da ga procjenimo onako "laički"?:D

2008 godina, presao 60.000 suvisno je da spominjem servise, al neradi se o tome sto je to moj, nego eto cisto pricamo koliko bi takvo auto vrijedilo da ga vidis na cesti i pise cijena po dogovoru, koliko bi dao. Zanemari felge i ta sranja, recimo da ima neke orginalne fabricke alu.
 
Legend
tomislav_amg je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
e svasta se ovde covjek nacita :)
ako trazis e46 i da ti nije bitno M optik i neka brzina onda ganjaj 320d facelift i bit ces vise nego sretan i zadovoljan
a sad ako je bas imperativ coupe ovo ono ima onaj sivi 325 sa komplet svom optikom i interijerom od M3 mislim da je cijena 25000 auto je stanje za pozelit a jos k tome brdo opreme je ulupano u auto od felga do ostalog
trenutno nije u oglasima ali mislim da ce se opet pojaviti jer vlasnik ga prodaje vec neko vrijeme
Vjerovatno mislis na ovu ubicu :icon_biggrin:
http://www.pik.ba/artikal/681586/bmw-m3-323ci--/

Ovaj BMW smo drug i ja isli da on kupi, sjeli u kola i spalili dole. Odemo u servis da ljudi pregledaju, predracun je bio 4.600 KM Auto je rasutttt na trapovima, i ima pun vrag problema, pitacu ga da pokusa nac negdje taj predracun da vam skeniram.
 
Član
E ovako, da se ne uvrijediš, auto jest prilično nov, ne znam samo kakva mu je oprema, ali, nebitno. Realna njegova vrijednost je između 15 i 17k KM za to godište i tu kilometražu. Još kakva je kriza i neimaština, i to da uspiješ izvući treba da zapjevaš.;)
 
Legend
OggyBoy je napisao(la):
E ovako, da se ne uvrijediš, auto jest prilično nov, ne znam samo kakva mu je oprema, ali, nebitno. Realna njegova vrijednost je između 15 i 17k KM za to godište i tu kilometražu. Još kakva je kriza i neimaština, i to da uspiješ izvući treba da zapjevaš.;)

Ma zasto bih se uvrjedio :) forum sluzi da pricamo, a ne da lijecimo frustracije :)

:lol: :lol: :lol:

Recimo price radi, nek je cifra 17 ajmo rec malt ne nov auto. I sad kad stavis na vagu TT audi 2000 godiste bilo koji, pa on je zgazen i pregazen :)
 
Član
Nisam ja rekao da je Audi bolji, jebe mi se za Audi, ali realno gledano, ako je nov kao tvoj 22k, mnogo je da tražiš za svoj 20k. Samo sam tom logikom išao.
 
Legend
OggyBoy je napisao(la):
Nisam ja rekao da je Audi bolji, je*e mi se za Audi, ali realno gledano, ako je nov kao tvoj 22k, mnogo je da tražiš za svoj 20k. Samo sam tom logikom išao.

Al znas da kad nesto prodajes, ljudi uvjek traze da spustas cijenu, i recimo ako bi ga i prodo za 17K zar nebi trebo cijeniti nesto vise da bi dobio te neke pare..
 
Član
Što se mene tiče, volio bih da ga prodaš za 25k, ali nema ko to da kupi. Čovjek treba malo i realan da bude.
PS. Astra prethodne generacije što im je ostalo na lageru se prodaje nova i za 16k, 1.4, 90KS, a ti cijeniš Forda 20k. To mi je nekako zapalo za oko.
 
Legend
OggyBoy je napisao(la):
Što se mene tiče, volio bih da ga prodaš za 25k, ali nema ko to da kupi. Čovjek treba malo i realan da bude.
PS. Astra prethodne generacije što im je ostalo na lageru se prodaje nova i za 16k, 1.4, 90KS, a ti cijeniš Forda 20k. To mi je nekako zapalo za oko.

Astra H
 
Član
daki je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Što se mene tiče, volio bih da ga prodaš za 25k, ali nema ko to da kupi. Čovjek treba malo i realan da bude.
PS. Astra prethodne generacije što im je ostalo na lageru se prodaje nova i za 16k, 1.4, 90KS, a ti cijeniš Forda 20k. To mi je nekako zapalo za oko.

Astra H

Jučer sam vozio novu službenu Astru H prešla 2000 km, fin autić za te pare.

Uz svo dužno poštovanje Daki druže 20 k za auto satr još malo pa 3 godine i koji je prešao 60 hiljada a nov košta 22 k je malo preoptimistično. Nije više poenta koliko ćeš da ga cijeniš nego za koliko ga možeš da prodaš.
U svakom slučaju sretno :).

BMW :cool:
 
Član
Samo da se nadovežem,BMW-a ispod 325 ne treba ni gledati zato ti fino pričekaj da naiđe nešto što odgovara svim tvojim kriterijima i kupi sebi auto kako spada, nemoj da te zavara ovako ušminkano auto pa da ga prodaješ za par mjeseci jer nije to to
 
Član
a ovaj auto? 118 000km, kaze servisna knjiga, prvi vlasnik, meni izgleda odlicno, evo pa pogledaj...
http://www.pik.ba/artikal/417133/automobil-bmw-318coupe/
 
dado307 je napisao(la):
a ovaj auto? 118 000km, kaze servisna knjiga, prvi vlasnik, meni izgleda odlicno, evo pa pogledaj...
http://www.pik.ba/artikal/417133/automobil-bmw-318coupe/

jbt kako izgleda ocuvano :icon_eek:
 
Član
evo ponovo, meni otvara i onaj regularno, pokusavaj zna pik nesto zezat
http://www.pik.ba/artikal/417133/automobil-bmw-318coupe/
 
Top