BMW E46 coupe 318i

BMW E46 coupe 318i

U pravu je Dado.Ako uzmes ovog,pasce i njemu cijena :) ako ga uvezes,barem mozes izabrat po svom cejfu.I proci ces jetinije milion posto.
 
Član
drug, moje misljenje, bolje dat vise (odnosno izgubit) 2-3 hiljade maraka, ali uzet auto da valja, nego gledat da prodjes jeftinije i uzet "krntiju"... nemoj me pogresno shvatit, ali svaki cejf se placa, a imalo dobar bmw je cejf i to veoma skup cejf... ;) ovo ti kazem zbog toga da se ti ne bi za*ebo, uzeces ti ovog bmw-a, bices zadovoljan mjesec dva, godinu na kraju krajeva, al onda kad se prekontas reci ces sam sebi koja sam ja budala mjesto da sam se stisno malo pa se protegao 2-3-5 hiljada vise al da sam uzeo dobrog bmw-a, sa manje kilometara, jacim motorom, boljom opremom itd... valjda me razumijes
 
Član
e svasta se ovde covjek nacita :)
ako trazis e46 i da ti nije bitno M optik i neka brzina onda ganjaj 320d facelift i bit ces vise nego sretan i zadovoljan
a sad ako je bas imperativ coupe ovo ono ima onaj sivi 325 sa komplet svom optikom i interijerom od M3 mislim da je cijena 25000 auto je stanje za pozelit a jos k tome brdo opreme je ulupano u auto od felga do ostalog
trenutno nije u oglasima ali mislim da ce se opet pojaviti jer vlasnik ga prodaje vec neko vrijeme
 
Legend
OggyBoy je napisao(la):
Neka, hvala. Prvo, preskupo ga cijeniš, a drugo, preslab motor.:cool:
:D

Hajd malo off topica, sad koliko mislis da vrijedi onakav auto, nebitno na to cijej auto. Da se razumijemo NOV u salonu je 22.000 KM sada ..
 
bmwscaner je napisao(la):
e svasta se ovde covjek nacita :)
ako trazis e46 i da ti nije bitno M optik i neka brzina onda ganjaj 320d facelift i bit ces vise nego sretan i zadovoljan
a sad ako je bas imperativ coupe ovo ono ima onaj sivi 325 sa komplet svom optikom i interijerom od M3 mislim da je cijena 25000 auto je stanje za pozelit a jos k tome brdo opreme je ulupano u auto od felga do ostalog
trenutno nije u oglasima ali mislim da ce se opet pojaviti jer vlasnik ga prodaje vec neko vrijeme
Vjerovatno mislis na ovu ubicu :icon_biggrin:
http://www.pik.ba/artikal/681586/bmw-m3-323ci--/
 
Član
e da to je taj nisam ga skuzio dok sam listao po piku.
auto je tu blizu mene i mogu samo reci vrhunski primjerak
 
Član
Poredite unutrasnjost obicne klasicne E46-tice sa MKV GTI-om i R32!! sram vas i stid bilo :D Poredite sa M3 E46 ili M3 E90. :icon_biggrin:
 
Član
otidji u fordov salon i kupi sebi onog ST-a narandzastog i zavrsi ccc BMW pored ST-a daki daki ccc cijena mu je sad 25, ja koliko sam cuo mogucnost zamjene postoji ti se raspitaj jos radis brate u fordu ha ya ili tusnes tog i za mnale pare dobijes DURATEC 2,5
 
Član
daki je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Neka, hvala. Prvo, preskupo ga cijeniš, a drugo, preslab motor.:cool:
:D

Hajd malo off topica, sad koliko mislis da vrijedi onakav auto, nebitno na to cijej auto. Da se razumijemo NOV u salonu je 22.000 KM sada ..

Koje je godište tvoj Foki, koliko je prešao, ovo, ono,..., da ga procjenimo onako "laički"?:D
 
BHT Ovisnik
taj 323 je svaki dan u Mostaru iza hollywooda,jako lijep primjerak,samo skinuti felge,utopiti ih,staviti neke original alu,eto tu ustede i jos ako spusti cijenu...
 
Legend
_JokeR_ je napisao(la):
otidji u fordov salon i kupi sebi onog ST-a narandzastog i zavrsi ccc BMW pored ST-a daki daki ccc cijena mu je sad 25, ja koliko sam cuo mogucnost zamjene postoji ti se raspitaj jos radis brate u fordu ha ya ili tusnes tog i za mnale pare dobijes DURATEC 2,5

Drug onaj ST nije u vlasnistvu F-ACa vec oni prodaju za nekoga, ja covjeka zvao na telefon, reko koliko je para. Kaze on meni ne dolaze u obzir zamjene nikakve. Reko ponovicu koliko je para, .. on ce ti meni 36.000 KM za keš 33.000 KM

Ja mu spustim slusalicu. Onog focusa sam ja vozo cim je doso u BIH, bio je jedno vrijeme klip na bhtuningu, Huka i ja se snimali, jedan cjeli dan bio kod nas.

Ja bi mu sad dao svog folkija za njega. Onaj ST je 2005 godiste, ali je doso i registrovan 2006 godine, a da ti nepricam kakvo je sito i reseto proso.
 
Top