BMW E46 coupe 318i

BMW E46 coupe 318i

Super Moderator
neko napisa svasta nesto te unutra ofucan ovo ono ali to se ne moze preko slike vidjeti, a koliko se vidi izgleda dosta fino
ako vec kupujes e46 zasto to onda ne bude sa 4 vrata ? ovaj coupe je po mom misljenju bacanje para
isto tako bacanje para je kupiti bmw-a 316, 318 ili 320.... ti motori trose skoro isto kao i 325i, 330i vjerovao ti meni ili ne ali imao sam par ovih BMW-a i jedino je 320d trosio manje od 325i :D
istina je ovo sto ti je boki rekao.... jos bi dodao da znaju zezati lafeti, sto se tice kontakta u stop svjetlima i tu je bio upravu... malo malo moras kontakt sprej i tako to
nemoj bjezati ni od automatica jer BMW-ov automatic je dobar i u tiptronic modu ima pravo finu promjenu brzine, lijepo kick down radi i nista nije slabiji od manualnog samo sto trosi vise jebi ga tako je to
iskreno meni je 325i trosio u prosjeku 9 - 10 litara sto je stvarno mala potrosnja za 190 i kusur konja i auto koje ide 250.... jos uzmi u obzir da je bio automatic
nadam se da sam koliko toliko pomogao i opet na kraju da kazem moja preporuka ide za 325i i 330i a ovo ostalo nista
evo slika kako je moj izgledao sa nekih 70-ak hiljada km

 
Član
ja sam isto pricao sa ovim momkom i nisam stigao pogledat auto ali najvise sam se ohladio bas radi ove unutrasnjosti
 
Legend
Ma meni nije losa unutrasnjost, sve se to da srediti, ja cak imam i semu za "nova" sjedala ... tako da me jedino brine dali je i ako jeste koliko bio udaren. Da ima negdje 330 ja bi ga uzeo. Automatika nebi, stvarno to nevolim.
 
Samo ne kontam buraz kako mozes istovremeno bit zainteresovan za A8 i Golf GTI.ili A3...To ti je kao kad bih ja trazio Hondu CBR 1000 ili Yamahu Dragstar...
 
Legend
BlackPrince86 je napisao(la):
Samo ne kontam buraz kako mozes istovremeno bit zainteresovan za A8 i Golf GTI.ili A3...To ti je kao kad bih ja trazio Hondu CBR 1000 ili Yamahu Dragstar...

A8 2.8 benzin
Golf VGTI
Audi A3
BMW e46 coupe
SUBARU IMPREZA

Da ti pojasnim "buraz" ispunjavam sam sebi zelje, pa sam napravio listu auta u kojima bi se ukooliko se uklope finansije i sve ostalo, rado vozao :)
 
Član
meni je ova serija E46 jedan od najljepsih BMW auta. Svidja mi se nenormalno. Sad koliko je ovaj u dobrom stanju najbolje je otici i provjeriti. Nije Sarajevo preko svijeta,mada vjerujem da neko od sarajlija dobro pozna ovo vozilo
 
Legend
Ma neznam vala ja opet gledam ove slike, meni i nedjeluje toliko ofucano .. nije lose .. mada da se to popraviti sve. Pise da je preso 215 hiljada, a vala ..
 
Član
ni meni ne djeluje ofucano,mada slikama se nikad ne vjeruje. S polja rekao bih da je odlican,perfektan,unutra opet nije los,meni se generalno jako svidja
 
Član
Vozio sam 3 E46-ce i jedan je bio 1.8i. Odma da kazem nije neki motor non stop je pod nekim naporom i nema jacine (fali mu malo) takode sam imo 2.0i dosta bolje tjera. Sad vozim 330i :) samo mogu preporucit.
 
Legend
idosa je napisao(la):
Vozio sam 3 E46-ce i jedan je bio 1.8i. Odma da kazem nije neki motor non stop je pod nekim naporom i nema jacine (fali mu malo) takode sam imo 2.0i dosta bolje tjera. Sad vozim 330i :) samo mogu preporucit.

Koji je to 330i znamol se :) rado bi i ja 330i, nasao sam jednog 323i al kaze covjek da je 25 motor 170KS, sad ne razumijem se u BMW previse pa ako mozes mi malo i to pojasnit.
 
Član
da upravu je covjek 323 model ima 2.5 masinu sa 170 KS, imas onda 325 model koji ima 2.5 litarsku masinu sa 192 KS onda imas 328 model sa 2.8 litarskim motorom sa 192 KS al je za razliku od 2.5 ima jaci obrtni moment i onda imas 330 model sa 3.0 motorom koji ima 231 KS.

Imas komentar neznam od koga da na Auto pijaci ima 330i kupe (cupe) za 17 hiljki sa full opremom crni prelijepo aoto.
 
Legend
idosa je napisao(la):
da upravu je covjek 323 model ima 2.5 masinu sa 170 KS, imas onda 325 model koji ima 2.5 litarsku masinu sa 192 KS onda imas 328 model sa 2.8 litarskim motorom sa 192 KS al je za razliku od 2.5 ima jaci obrtni moment i onda imas 330 model sa 3.0 motorom koji ima 231 KS.

Imas komentar neznam od koga da na Auto pijaci ima 330i kupe (cupe) za 17 hiljki sa full opremom crni prelijepo aoto.

Automatik druze :(
 
Član
daki je napisao(la):
idosa je napisao(la):
da upravu je covjek 323 model ima 2.5 masinu sa 170 KS, imas onda 325 model koji ima 2.5 litarsku masinu sa 192 KS onda imas 328 model sa 2.8 litarskim motorom sa 192 KS al je za razliku od 2.5 ima jaci obrtni moment i onda imas 330 model sa 3.0 motorom koji ima 231 KS.

Imas komentar neznam od koga da na Auto pijaci ima 330i kupe (cupe) za 17 hiljki sa full opremom crni prelijepo aoto.

Automatik druze :(


Ebaiga onda pihhh, dobri su i 328i (neunistiva masina sa 24 ventila) ali su rijetki jer su pravljeni samo od 1998 do 2000.
 
Top