BMW E36 M-Technic

BMW E36 M-Technic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da ovo ružno vrijeme zamjenimo ljepšim :)
Demonstracija boje na suncu :)

jdv1243881280v.jpg


Poslije detaljnog dečuninga i čisščenja unutrašnjost izgleda ovako, neki su spominjali da nema slika unutrašnjosti...

arx1243881538r.jpg


Traži se ovo, ako ima neko za razumne pare...

arx1243881590n.jpg
 
Član
Nek još jednom neko kaže da ne vrijedi i dobit će ban :lol: :lol: :lol:

Što mijenjaš volan ?
 
Član
Druze pozdrav,

benga ti je prelijepa, meni se bar svidja.

sto se tice volana, imam ja mozda nekih i originalnih i nekih sportskih, pa javi se na pp jer me interesuje sta je to za tebe dobra cijena

originalni volani od mladjih bmw-ova su od par stotina eura pa navise pa zato me interesuje sta trazis da se dogovorimo

Pozz
 
Član
Schumi je napisao(la):
Nek još jednom neko kaže da ne vrijedi i dobit će ban :lol: :lol: :lol:

Što mijenjaš volan ?

Ovo je volan od M3 E36 novije proizvodnje, taj sam naumio da stavim i to je to ;) inace mu ide volan sa airbag-om, svi su većinom ružni zato je sad ovaj sa starijeg M-a ;)
 
Član
Dobro je,šalio sam se nemojte se sad posvađati,svako ima pravo na svoje mišljenje ;)

Mišljenje je kao šupak,svi ga imaju :lol:
 
Kome ne vrijedi, neće ga ni kupiti...kome vrijedi a ima pare taj će i da ga kupi, vrlo jednostavno...a nije 1.6 pa da ne vrijedi :D jedino se za to može reć da ne vrijedi ppošto jedino šta ga može prodati onda mu je što nosi ime BMW...ili ako je laik totalni pa misli da štedi nešto na potrošnji s tim motorom :D a ovako ove kombinacije što se tiče-sve u stilu, samo naravno za onog ko zna šta je ;)
 
Član
Ja nebih izbivao iz ovoga, spavao bih u njemu koliko je dobar.... a sedista lepa i komforna....Ipak, najvise mi se svidjaju felne i boja, predobar auto....:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top