BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

hvala ekipa nema me cesto online stvarno sam pretrpan poslom imam gomilu kuca ofarbati fasade pozavrsavati i slicno vrijeme lose bilo cijelu zimu pa mi se sad sve zbilo u par tjedana da moram zavrsiti.
@ lukky izvini druze nisam ti se javljao sad sam se iskesirao za dijelove i M tech 2 tako da nemogu financijski da zinem za RSice jos jedne :( ali cim visak love se stvori zovem te da to odradimo
uskoro daljne slike malo se nesto radilo na autu ali nista nije dovrseno jbg nemam vremena :) puna soba dijelova nemam dje da legnem hahaha
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

Nesekiraj se skenerino samo ti zaradjuj novce bice vremena za spiskat ih na kučku tako da nema sekirancije veliki pozz!
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

ima puno posla fege borbet 9x16 zatamnit ga bubreg ofarbat http://static.pagenstecher.de/uploads/7/7b/7b1/7b1d/150318-25857.jpg crno izvadit sve iz lonca i stavit M TEHNIC i M FAROVE
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

Samo laganini, evo jedna sa piste trenutno kako Bimmer izgleda nadam se da se Scanner nece ljutiti


f00c278e.jpg


malo je prljava al ne zamjerite ipak je los put do piste :lol: :cool::cool:
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

Ta će skener nema lajsna na autu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: vidit ce te sta se sprema "neman on d roud"!
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

///M je napisao(la):
ima puno posla fege borbet 9x16 zatamnit ga bubreg ofarbat http://static.pagenstecher.de/uploads/7/7b/7b1/7b1d/150318-25857.jpg crno izvadit sve iz lonca i stavit M TEHNIC i M FAROVE

borbet felge?svaka cast felgi ali to je mnogo klasa ispod onoga sta imam i sta volim :) na moje auto samo kovane točkove

zatamniti? pa zatamnjen je osim zadnje sajbe koja je nova kupljena jer su na staroj grijaci gecrk pa se nisam peglao folijama
bubrezi su zatamnjeni davnih dana
M farovi? jel se to jede ? dal to postoji uopce vjerovatno mislis na hela smoked ali i to imam :)
M tech 2 ? jesu to one plastike sta stoje pored kreveta skupa sa kovanim felgama?
a to vadjenje iz lonaca? zar jos ima ljudi koji taj seljakluk rade? na kocki ispuh nov iz grane do nazad i glasa se ko gladna zvijer :)

i tako to a to sto je prljava mogu zahvaliti blatnjavom gradilistu dje je kocka stalno parkirana ali nezamaram se time kad se olakira bit ce čistije :) a valjda kad skuzim dje mi nesto nestima na motoru i ugradim novu lamelu koja kupi prasinu mozda auto napokon i podje da radi i ide kako treba a ne ovako da mi brljavi ko stara baba :)

@ sandy nek si je slikno nesmeta nije za poziranje napravljena ali za bokarenje i slicno .... :p
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

evo nabavile se i VDO satići i kroz par dana stize i M3 vdo brzinomjer taman da se lijepo uklapaju u kockin interijer Click here to enlarge
malo su prljave ceka ih poliranje obruba i montaza na njima primjereno mjesto
28631_1438882729975_1170225667_31327754_4912666_n.jpg
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

svaka cast...samo me zanima,kako si proveo auspuh,posto je u kockice malo udesno rezervni tocak,jel islo oko njega il?
mislim da desni zavrsetak;)
 
Legend
RE: bmw 325i M ovo M ono

svaka cast,i ja sam iskopao sebi par vdo cukica,samo sto ne znam kako i kud sa njima :D , nekako se na tvog bimera to uklapa dosta kulturnije ;)
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

pa ugradit cu ih na isto mjestu dje su bili kod Hartge e30 malo jes plastika skupa ali original je original :)
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

:D
a kakva je situacija s loncima?
posto na desnoj nema bas mjesta za zadnji lonac?il ga ni nema?
drug bi volio na kockicu na obe strane po 2 zavrsetka,ko u tebe:D
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

imas srednji lonac i zadnji lonac i iz zadnjeg lonca jedan izlaz se okrece oko tocka na drugu stranu a jedan izlaz ostaje dje mu je klasicno mjesto na 325 nemas mjesta na desnoj strani da postavis lonac zbog akomulatora koji se nalazi u prtljazniku

28631_1440622173460_1170225667_31333154_6458796_n.jpg
 
Top