BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

ZELA GTI je napisao(la):
ovo tvoja bembara? vidjeh je neki dan u Mostaru,proletila kroz mahalu:icon_smile:
nisam ja bio jer je kocka u garazi vec 2 mjeseca nije metra pomaknuta :)
a inace proletim kroz mahalu svaki put doslovno dok mi ne izleti stub od rasvjete :p
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

Lood covjek pa et, a auto MJERA vidio sam auto u mostaru za zadnjem SR ZLO je ;)
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

evo cackalo se malo po garazi trazio neke sarafe za felge i nadjem OVO :) znao sam da nedje imam od starih felga ali evo ti boga da znam dje sam ostavio i slucajno nadjem u paketu skriveno nece da se javi :p

Schluessel_5923009.jpg


original kljuc za skidanje cepova sa bbs felga :)
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

Hehheh sta i ti imas gade jedan imas 18 kocki u garazi djelova ko uprici a svi nakvi unikatni! Eto dusu dalo za klepanje cepova haha :cool:
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

Hehheh sta i ti imas gade jedan imas 18 kocki u garazi djelova ko uprici a svi nakvi unikatni! Eto dusu dalo za klepanje cepova haha :cool:
haha lako se cep klepi ali jao onome ko pokusa moje da dirne a ja ga uhvatim... familiju bi mu sahranio a ne samo njega
a kljuc radi fore da se ima :) sto kaze dado za pokazivanje :p
@ armin bit ce bolja ovo je tek malo ispod sredine projekta :)
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

Brate bombu za njih stavi pa ako bude dizo da digne sve odjednom i sebe naravno haha! Suti i nesluti! ;)
 
Član
RE: bmw 325i SOLE FILTER

stiglo nesto novo
rep sa M3 e30 evo II
25005_1390201272969_1170225667_31203257_1861656_n.jpg


ovako to izgleda kad se nabaci nastavak nazad koji moram pokupiti kod kolege kad odem

exterior_body_EVOIII_rear_wing_spoiler_E30_M3_51712234562_1.jpg


a ostale stvari vam pokazem cim uhvatim vremena :)
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

ja trazio ovaj rep jako jako dugo , pa nasao kopiju , pa postavio, sada sto ga vise gledam sve mi je ruzniji jer ipak mu fali ovaj gepek od EVO-a
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

BBS felge mi se nikako ne svidjaju...ali to je do mene , inace ne volim taj model felgi ! Sto se tice ovog repa mogao bi lijepo izgleda ali da nebi nagadjali samo ti nama slike postaj da vidimo !

P.S: Odlican BMW ,a cabrio je VRH !
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

koki+ je napisao(la):
ja trazio ovaj rep jako jako dugo , pa nasao kopiju , pa postavio, sada sto ga vise gledam sve mi je ruzniji jer ipak mu fali ovaj gepek od EVO-a

nije problem ni za gepek mogu i njega nabaviti bez problema...
ali onda vuce potrebu za prosirenjima od EVO kocke tako da cu se zadovoljiti sa M tech 2 kompletom za sada ( da je 2 vrata kocka uradio bi M repliku ali ovako neda mi se kemijati to sa 4door )

@ outrage bit ce slike kad sve slozim na mjesto i lakiram dugo je do ljeta neka kučke jos malo ovake ruzne kakva je sad hahaha
a sto se tice bbs felga ja sam fan sredjivanja auta sa dijelovima koji su bili dostupni u vrijeme dok je se to auto proizvodilo ( felge , branici, interijer i slicno..) i nevolim neke dodatke MODERNOG vremena. samim time su i BBS rs felge bile logican izbor :)
 
Član
RE: bmw 325i M ovo M ono

evo za ekipu koja nezna sta je M tech II to je ovo

1214343221_resized.jpg


lajsne i pragovi dolaze iz beograda do nedjelje
branik prednji u sobi zadnji trebam pokupiti i ona lakiranje i montiranje...
 
Top