Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

i ja sam to rek'o...mada nije jos sve slozeno....najmanje jos dva godisnja ima posla:icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Eh Dino sad felge i gewinde
a prije toga auspuh

pa onda ICE
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Gewinde i felge ne idu ni u skorijoj buducnosti, za sad je tako kako je sto se toga tice a za auspuhom sam u potrazi....a naravno ako bude sta trebalo carshop je u komsiluku;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

nodiash je napisao(la):
Gewinde i felge ne idu ni u skorijoj buducnosti, za sad je tako kako je sto se toga tice a za auspuhom sam u potrazi....a naravno ako bude sta trebalo carshop je u komsiluku;)


hahaha kako smo krenuli jos malo docemo ti pod prozor, samo da put presijecemo jos

Ma tvoja je benga iovako ko oko, vidi rijesi aupuh, ono kao sto sam ti i govorio na pp i dosta

ionako je ko oko
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Ma znam da jest...al ima tih jos stvari koje ja zelim da uradim da bude meni savrsena...uz onaj spojler sto sam uzeo od tebe koji ceka lakiranje ide jos auspuh...zatamnjivanje...presvacenje sjedista u kozu i prstenovi na instrument tablu...i poslije toga ja sam happy dokle se god bude kotrljala...
btw bio sam ti gore kod buraza par puta...lijepo ono gradite...dobra prostana radiona ce biti a i dobio je terasu do yaya:icon_smile:;)
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Jos tri slikice...na slikama stopke zuto svijetle...haman od blica...inace je crveno..

DSCF8157.jpg


DSCF8161.jpg


DSCF8165.jpg
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

:cool: Super je to leglo , izgleda dosta bolje sa ovim stopovima a i angel eyes su super ..

PS. ti mi rece da ti javim ako nadem m-tech2 karambolku pa nasao sam Kod Muhe vec rezervisana pa eto da znas kad se odlucis kome da se obratis :cool:!!!

pozdrav,
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Ajd drago mi je da si je naso...ebga necu sad mijenjat ovu...nekako mi se djasvi za sad...naviko sam se...kasnije mozda nekad...ja sam mislio ti si to onda trazio kad si ga cvakno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top