Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Bilo je malo dana slobode pa je jedan od njih iskoristen za montiranje ovih stinica...lijepo je leglo...

Led Stopke

DSCF8156.jpg


DSCF8158.jpg


DSCF8159.jpg


DSCF8160.jpg


Bocne smoked zmige

DSCF8163.jpg


DSCF8164.jpg


DSCF8162.jpg


Prednje smoked zmige

DSCF8166.jpg


DSCF8167.jpg


DSCF8168.jpg


DSCF8169.jpg
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Super se uklopilo , posebno mi se svidaju zadnji Led .. Pa jesi ti to kuci ? ti rece tek 30 juna :icon_question:! :cool:

pozdrav,
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

Deyo je napisao(la):
Aaa... prošao si gore pored interexa, prekjuče, oko 21h :cool: Viđeo ejndžl ajs ;)

jesam fakat...sto mi nisi skocio na haubu da popjemo sta god:icon_biggrin:

Zhene su uvijek krive nema govora:D

bmw 330d je napisao(la):
Super se uklopilo , posebno mi se svidaju zadnji Led .. Pa jesi ti to kuci ? ti rece tek 30 juna :icon_question:! :cool:

pozdrav,

led su predobro legle..uzivo je dosta bolje...smugno 10 dana na emergency...a juni jos stoji:icon_biggrin:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

nodiash je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
Aaa... prošao si gore pored interexa, prekjuče, oko 21h :cool: Viđeo ejndžl ajs ;)

jesam fakat...sto mi nisi skocio na haubu da popjemo sta god:icon_biggrin:

Zhene su uvijek krive nema govora:D

bmw 330d je napisao(la):
Super se uklopilo , posebno mi se svidaju zadnji Led .. Pa jesi ti to kuci ? ti rece tek 30 juna :icon_question:! :cool:

pozdrav,

led su predobro legle..uzivo je dosta bolje...smugno 10 dana na emergency...a juni jos stoji:icon_biggrin:



:lol: Predpostavljao sam da je nesto hitno ugradnja djelova nemoze to cekati :cool: ! , a razmisljam da i ja narucim zadnje Led kad sam vidjeo kako su dobro legle mada sad cekam felge prvo to, ako Damir nade sta pa cu poslije ostalo..
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

ma hitno jasta je...:icon_biggrin: ako mozes i hoces naruci, legnu ebeno dobro...
vladica thx;)
 
Super Moderator
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

ljepo ljepo nema sta svidja mi se :D
a fino bi lego auspuh od kakvog sestaka al onaj originalni sa dvije rore... ako nadjes gdje obavezno njeg stavi :D
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

pa i trazim ga...stavio sam i u oglase...bio je u a3m-u...narucio ga bio...medjutim nema ga vise...tako da sam i dalje u potrazi...
 
Super Moderator
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

nodiash je napisao(la):
pa i trazim ga...stavio sam i u oglase...bio je u a3m-u...narucio ga bio...medjutim nema ga vise...tako da sam i dalje u potrazi...

moze bit po otpadima nekim bogatim ko dole u hercegovini po mostaru i tako... a mozda i u livnu da pogledas ?
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Montirane Sitnice

naci ce se vec nesto...nemam namjeru odustat od potrage:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top