Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

:icon_eek::icon_eek: predobar bmw,inace E46 i E39 najljepse linije bmw,uvijek mi se svidale:icon_biggrin::cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

nodiash je napisao(la):
idi dijete usisat ce te turbo:D

duleprof je napisao(la):
Dobar je , jedino felge mozda malo bolje i bio bi perverzija.
Boja mi se svidja.:icon_biggrin:

U dilemi sam za felge...kontam da uzmem 17" M6 design...replika doduse...al bi se prvo trebo odlucit da prodam svoje...sad sam na toj nekoj raskrsnici:icon_rolleyes:


Ove mi se svidjaju felge:
thumbz.php

thumbz.php

thumbz.php

Ono bas stoje na bmw-u
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

duleprof je napisao(la):
Ono bas stoje na bmw-u

isto ko da su origi bmw-ove heheheh :D a bembara odlicna. ni tvoje trenutne felgice nisu nimalo "lose"... tako da je sve do licnog ukusa ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

te M6 su stvarno predobre,svakoj E46 stoje,al vec mi se manje svidaju samo zato sto po E46-ca sto vidam po mostaru ako stavljaju nove fele stavlju bas te,pa ih je previse,al sto je je,malo koje ovako dobro stoje
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

Nisam ja jos nijedne vidio na nekoj bengici kod nas...sigurno da ih ima al nisam upratio...al ako se odlucim na felge u svakom slucaju ce biti M6...bolesno su dobre..:cool:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Probno montiranje M6..Sta vi mislite?

Dakle auto maloprije bilo kod Amera na probnom montiranju M6 felugica...17ke su u pitanju...felge dobro leze ko na svakom bimeru samo sto su meni pomale...prednje i nisu lose mada opet mogu vece al zadnje su mi kriticne jer je samo prednji dio auta spusten...tako da mi feluge izgledaju premalo...mislim da bi 18ke bile pun pogodak...vase misljenje???

p.s cepovi takodje dodju kao na zadnjim ali namontirani su naknadno...

BMW1.jpg


BMW2.jpg


BMW3.jpg


BMW.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top