Bmw By Nodiash

Bmw By Nodiash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

farovi su isti...samo sto su ubaceni xenoni i prstenovi a slike jesu prije tih radova napravljene...:)
 
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

zna alen svoj posao ;)

dobar bmw, tacno se ovdje vidi kako su mu falili xenoni
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

Death_beat je napisao(la):
zna alen svoj posao ;)

dobar bmw, tacno se ovdje vidi kako su mu falili xenoni

To zna nema govora...a falili su mi itekako...morat cu uradit nekih slicnih slikica kad se kompletira poso oko farova i zmiga...
 
Legend
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

jel ti i karambolka sad druga,nesto mi bolje uzivo izgleda
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

Nexus je napisao(la):
jel ti i karambolka sad druga,nesto mi bolje uzivo izgleda

Nije ista je sto je i sad na njemu...to je ona sto sam je stavio nakon sto sam ga cvakno...

arminnn je napisao(la):

U planu je poliranje citave felge...a falc posebno...ebes felgu bez falca:D
 
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

profi slike svaka cast majstore,nego cu se morati ja dogovoriti s tobom da i moje auto uslikas profesionalno,kada budem u blizini :icon_smile:
 
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

ma ko ti ovo ovako sliko??aaa?? ajd mozes i meni neke moje slike ovako srediti...:icon_question:
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

Slike je radio Alen...bivsi nas clan(freek1983)...zna lik zanat nema govora...Frenkie tesko da cu ti ja sta ovako napravit:D
 
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

nodiash je napisao(la):
Slike je radio Alen...bivsi nas clan(freek1983)...zna lik zanat nema govora...Frenkie tesko da cu ti ja sta ovako napravit:D
ih a ja se ponado reko ljetos kad budem dolazio,tuzla mi nije daleko,pa reko da bacimo koju fotku,ali et :icon_sad:
 
Legend
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

Frenkie-3B je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Slike je radio Alen...bivsi nas clan(freek1983)...zna lik zanat nema govora...Frenkie tesko da cu ti ja sta ovako napravit:D
ih a ja se ponado reko ljetos kad budem dolazio,tuzla mi nije daleko,pa reko da bacimo koju fotku,ali et :icon_sad:

zovnes Alena i uradite par fotkica,i on je iz tz
 
Član
RE: Bmw By Nodiash - Few High Resolution Pics

Fakat ga zovnes..ja mislim da imam i broj nedje u telefonu...ako ti treba javni mi na PM...poslat cu ti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top