BMW 525tds

BMW 525tds

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Malo da provozam ove pa cu mozda nabaciti i falcere ;), zaboravih napomenuti, vjerovatno bih isao samo na opruge, ali na tu visinu da ne moram mijenjati amortizere...
 
Član
drug je imao isto 5 icu ...


falcere ...to uradi ako moze samo opruge ... i stakla obavezno ...

i onda nemoj da se cudis ako ti neko rafal strese po autu ...hahaha mafija :D
 
Član
To znam ali nema veze, :icon_exclaim:, interesuje me koliko bih snage mogao dobiti sa K&N panel filterom, isplati li se to?
 
Član
ma sta ce ti to na tom autu :D

nezz bgm ... nisam upucen u cijene ...

ja vam nesto drugo :D
 
Član
E super to leglo sve .
Vidjeo sam bmw kod Eke onaj dan kad si ti trebao doci u Bg , uzivo izgleda 5 put bolje. Ja farbao karambolku kod njega pa on kaze evo i ovaj bmw je od pustinjaka :lol: , ah reko znam momka ..A poslije te nisam vidao pa pitam Eldu sto radi na Kalesic ,
kaze otisao je Edo na more :123:.
Jesi jos na odmoru ? Pozdrav!!!
 
Član
Nisam brate evo vec 7 dana radim, i opet lagano iz daljine sredjujem masinu, kao sto vidis spustanje je na redu, filter, mozda i wastgate ali nisam bas siguran kako to radi, koliko teretim turbo s tim i jel to bas za every day.

 
Član
Edo care ...Sta reci ,sve sam vidjeo ,BMW je je extra ,posebno mi se svidaju Angelsice,extra izgledaju u mraku..Felge su prica ze sebe..A jedva cekam da vidim kako 175 konjica radi....
 
Član
elab je napisao(la):
Nisam brate evo vec 7 dana radim, i opet lagano iz daljine sredjujem masinu, kao sto vidis spustanje je na redu, filter, mozda i wastgate ali nisam bas siguran kako to radi, koliko teretim turbo s tim i jel to bas za every day.


Ma da druze sve zavisi u kakvom je stanju turbina , i ja kontam da uradim cip ali zbog toga sam u nedoumiici jer ako rikne turbina ode se u bespotrebni trosak :lol:.

Ima da bude exstra kad ga spustis, ja konto 17 ce mu biti male ali kad sam ga vidjeo kod Eke pravo su mu legle ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top