BMW 525tds

BMW 525tds

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Druze,

K&N jeste dobar ali neku snagu da ces dobiti, ja sam skeptik sto se tice toga

mozda nesto minimalno, mozda bolje perforanse pri ubrzavanju i pri odredjenim obrtajima ali da ti sad neko fiksno kaze toliko i toliko konja ja mu ne bih vjerovao

iako K&N reklamiraju povecanje snage od 5% maksimum sto je po meni malo previse ali eto
 
Član
ma sto ce ti K%N ... ako hoces zvuk nabacis mu dobar lonac i to je to :D

a sad da ce ti k%n povecati snagu ... neces ni primjetiti ... na tom autu :D
 
Član
Evo sta sam nasao na knfilters.com

What increase in horsepower should I expect from a K&N replacement filter?

K&N direct replacement filters which install into your vehicle's factory air box can provide an increase of between 1 and 4 horsepower. Results will vary depending on your vehicle, driving habits, load on the engine (towing for example), existing air system restriction, and other factors.

o tome cu jos malo razmisliti, mada je dobar svaki pomak naprijed...
 
Član
fina boja pravo,nisam ovog bmwa vidio u ovoj boji nikad.
felge su mogle vala veci broj bez problema :)
sta je sa ove maske naprijed,nekako mi ruzno izgleda,jel tu sta promijenjeno?
sto se tice llumar folija imas na tk zoka u lipnici radi extra,filter kn panel nije losa varijanta,mozda ima kn nesto drugo u ponudi filtera za tvoje auto,neki typhoon kit ili CAI.
a kad vec gledas filtere pogledaj i sta bmc nudi za tvoj auto.
 
Član
Cuj Edo, pusti ti povecanje snage, eto i nek poraste 1 KS, sto ja priznajem da hoce, mozda 1-2 KS jer je bolji protok/usis zraka ali to je na tvome autu manje od 1%, ti to druze neces ni primijetiti

a ja bih uzeo K&N ili raidHP i uzecu na svoje auto samo radi toga usisa zraka, i da me ne boli glava da mijenjam svakih par mjeseci filtere nego ovako, uvalim jedan od ova dva i samo properem s vremena na vrijeme :D

ali ne sumnjam ja u tebe, naci ces ti vec neko pametno rjesenje

svidja mi se nacin kako sredjujes auto, bas kao sto sam Kemi napisao vrijedi i za tebe

kapa dole od mene
 
Član
Hvala Damire, K&N cu ostaviti neko vrijeme na miru, mada je dobro to sto ga jednom kupis i samo peri-deri :D, ali imam i precih stvari sad :lol:, naravno od tebe ocekujem ponude pa da napravimo jos jedan posao. ;)

@lov2xlr8, nisam nista mijenjao, mozda je takav utisak zbog farova, kad sam vidio kako ove felge stoje skontao sam da bi mogle i vece bez problema, ali prvo da ga zakucam pa cu vidjeti sa kakvim prostorom raspolazem; cuo sam za Zoku, nabavio sam i broj, radio je mojim nekim jaranima i ono sto sam ja vidio stvarno je odlicno odradjeno.

 
Član
elab je napisao(la):
Hvala Damire, K&N cu ostaviti neko vrijeme na miru, mada je dobro to sto ga jednom kupis i samo peri-deri :D, ali imam i precih stvari sad :lol:, naravno od tebe ocekujem ponude pa da napravimo jos jedan posao. ;)

@lov2xlr8, nisam nista mijenjao, mozda je takav utisak zbog farova, kad sam vidio kako ove felge stoje skontao sam da bi mogle i vece bez problema, ali prvo da ga zakucam pa cu vidjeti sa kakvim prostorom raspolazem; cuo sam za Zoku, nabavio sam i broj, radio je mojim nekim jaranima i ono sto sam ja vidio stvarno je odlicno odradjeno.


ajd daj taj broj od zoke ako ti nije problem...
 
Član
ma otprilike ce ti biti isti prostor izmedju blatobrana i gume,ako ga ne budes nista spustao a ides recimo sa 17 na 19 ili tak nesh
kod men je na 19" visocije auto oko 1,5cm nego na 16"
 
Član
Moram ga spustiti, previsok mi je al bas, pogotovo naprijed, mada bi mu vece felge jos bolje cucnule.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top