BMW 525tds

BMW 525tds

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
heheheh, znate kako je, prvo zavrsiti prioritete pa onda malo neki dinar i na auto baciti... ali sve to naravno uz saglasnost finance manager-a kod kuce :lol:
 
Član
Dobra bengica druze

Jedva cekam da ga vidimo na felgama i sa angel eyes i xenonima

Imas ti ukusa, nema sta, ne sumnjam da ce to biti babaroga

p.s. ovo su original Schnitzer felge
 
Član
nodiash je napisao(la):
A jebeni su ti manageri brate...nemos s njima a nemos ni bez njih:D

e to si u pravu ....samo ako se ne varam ,dobit ces i ti jednog uskoro ...hehe..Prije toga uzmi sve sto ti treba ,kasnije ce biti jebeno izvuci koji dinar za bibi...
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
A jebeni su ti manageri brate...nemos s njima a nemos ni bez njih:D

e to si u pravu ....samo ako se ne varam ,dobit ces i ti jednog uskoro ...hehe..Prije toga uzmi sve sto ti treba ,kasnije ce biti jebeno izvuci koji dinar za bibi...

pa sta mislis zasto sam ja vec podavno poceo radit na autu:D
 
Član
Evo neke relativno "friske" slike :icon_smile:, felgice postavljene, angel eyes, clear zmigavci i xenoni postavljeni, jucer zavrsen chiptuning (hvala smchiptuning-u i naravno Admiru koji je napravio da to sve radi), dodato je nekih 32 "konja", znaci sad ukupno 175 konjica :123:

 
Član
elab je napisao(la):
Evo neke relativno "friske" slike :icon_smile:, felgice postavljene, angel eyes, clear zmigavci i xenoni postavljeni, jucer zavrsen chiptuning (hvala smchiptuning-u i naravno Admiru koji je napravio da to sve radi), dodato je nekih 32 "konja", znaci sad ukupno 175 konjica :123:

BMW je zategnut da valja, ja neznam jel ikad iko na njemu saraf odvrnuo... :)

Hvala tebi Edo i puno srece u daljim radovima!!

Mislim da ce te Sejo i Adi glave doci kad dodjes kuci... :lol:
 
Član
Hvala drugovi,

Sinoc kad sam sa Adijem prico kaze otima se :lol:, odmah sam kuci porucio da se njemu ne daju vise kljucevi, jer on je samo jedan kombi sredio hehehehe, Admire mogu misliti komentara mog oca dok ste to radili heheheh

Kontao sam jos K&N da mu ubacim ali neznam koliko bih i da li bih tu dobio jos neku radnu snagu, normalno ide i spustanje ali blago, nista previse tek da se malo razlikuje od ostalih...

 
Član
Ohohoho jest ovo leglo

svaka cast druze

kako si mislio spustati? opruge/sportski ovjes/gewinde?

javi mi ako hoces da ti napravim ponudu ako hoces i napisi mi ako hoces neku odredjenu marku!

Pozz i svidja mi se bengica pravo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top