black p206

black p206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako onda imas ove mutne farove ako je 2002 godina.
Ja kako samo citao negdje pezo je od 2002 godine poceo sa ugradnjom kristalnih farova na sve modele ili se varam.
Promijeni farove, stavi felge i bice drugo auto.
 
ne bih znao. mozda je prethodni vlasnik razbio, pa stavio druge.

a necu mijenjati, trosak, a necu nista dobiti, svijetle i ovi dobro :D

felge gledam da uzmem.

zna li neko koliko kostaju nove ovakve u servisu (ne moraju biti iste, ali slicne, pezo zvijezde 5 kraka)

fbzsi1.jpg
 
Član
od 2003 su kristalni farovi

okrugle rucice da zmigavce i brisace
zadnji znak pezo je veliki i odvojen od ruba koji pokriva tblicu i u kojem su svjetla za tablicu
i jos sitnica i malo vecih stvari
 
Član
Druže ja bi ti preporučio ove feluge sa 306-ice,jer pašu i gume 195/55R15
[attachment=23270]
[attachment=23271]
Kolega ima istu 206-icu kao tvoju,samo HDi i stvio te feluge,odlično mu stoje,platio ih 200 evra sa dobrim gumama.Idealan kompromis izgleda,udobnosti i cijene.Jer sve preko 15" diže cijenu guma u nebo,a diskutabilna im je uptrebljivost po BiH "cestama"

M A R E X je napisao(la):
Da to je ESP,bilo bi dobro kada bi ovu sredisnju konzolu ofarbao u neku perla crnu boju,da odudara malo;)
To nije lampica od ESP-a,to je Peugeot/Citroen simbol za ABS.
Lampica od ESP-a se nalazi pokraj pokazivača nivoa goriva,i to u ravnini polovine skale.simbol je sličan kao i ABS samo je u obliku trokuta
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
ne bih znao. mozda je prethodni vlasnik razbio, pa stavio druge.

a necu mijenjati, trosak, a necu nista dobiti, svijetle i ovi dobro :D

felge gledam da uzmem.

zna li neko koliko kostaju nove ovakve u servisu (ne moraju biti iste, ali slicne, pezo zvijezde 5 kraka)

fbzsi1.jpg

ovo su felge sa 206RC ili 307cc, Atlantis ili Challenger zavisi kako ih ko zove, 17ke su, sto mislim da je preveliko za tvoj motor:), sigurno su u servisu poskupe, jedino da vidis imaju li negdje drugo kakve replike, al ako te bas zanimaju prodaju se ovakve za 1000 KM sa gumama;)
 
Super, hvala na informacijama.

Prvo, ja bih 14" felge, posto imam i ljetne i zimske gume (skoro nove) pa da ne kupujem ponovo...

A ne mora biti originalna, ali da je slicna ovoj, slika je samo referenca za izgled.

Znaci mogu se naci i za jeftinije, mozda nekih 500-tinjak KM, da su nove? 14"

P.s.

a znaci to je ABS lampica, a ne ESP.... pih... :S
 
Član
djordjep je napisao(la):
peugeot206 je napisao(la):
Ima klima, elektricne podizace prozora, ABS, ESP... :)
Fin Žope,koliko vidim na slikama,limarijski jako uredan,samo mi se čini da oprema nije kakvu ti napisa.Kad ima ABS,ESP,klimu itd. mora imati maglenke,lakiran dio retrovizora i uglavnom alu fele,pošto sam to vidio kroz poso koji radim.
Upravo sad imam jednu full Pežolu na prodaju pa evo koja slika kako mora izgledati vani kad je unutra full

Koliko cijenis ovo?
 
ja sam planirao testirati malo na nekom zaledjenom parkingu ove zime, nista extremno, ali eto, nista od toga, hehe.
 
Početnik
hmm.. ja licno ne volim ovu tipu pezoa.. nekako mi je premal..
dobar je kad se spusti i uradi onda je sportski i jbg.. nema dosta prostora zna se..
ali porodici nikako :) vise volim siroke aute :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top