black p206

black p206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisu loše mada je meni bolja ko ova prva lije,što su prije bile na autu neko mi bolje izgleda i orginalnija je...pozzz

Nisu loše,mada su meni bolje ko ova gore prva lijeva na slici,nekako su lejpše
i orginalnije...pozzz;)
 
Član
svida mi se peugeto mozda i ja sebi zbavim kakvog.. 306... ima jos do toga otom potom... ovaj tvoj je stvarno simpa...
 
Član
fin zope samo neke felge mu moras nabaciti pod hitno, recimo one sto idu standardno uz 206gti, one su mi extra na ovom autu
 
Gototova hauba, krov, i prednji blatobrani. Sutra vrata i zadnji blatobrani i to je to.

slike:

IMG_6715.jpg


IMG_6718.jpg
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
Ima klima, elektricne podizace prozora, ABS, ESP... :)
Fin Žope,koliko vidim na slikama,limarijski jako uredan,samo mi se čini da oprema nije kakvu ti napisa.Kad ima ABS,ESP,klimu itd. mora imati maglenke,lakiran dio retrovizora i uglavnom alu fele,pošto sam to vidio kroz poso koji radim.
Upravo sad imam jednu full Pežolu na prodaju pa evo koja slika kako mora izgledati vani kad je unutra full
[attachment=23117]
[attachment=23118]
 
za klimu i abs sam siguran da ima, jer sam se hladio ljeti, a i kocio :D isto tako i el. podizaci.

a za ESP znam samo da ima lampica koja se pali pri kontaktu, i ugasi nakon provjere pri paljenju... :D
 
Član
djordjep je napisao(la):
peugeot206 je napisao(la):
Ima klima, elektricne podizace prozora, ABS, ESP... :)
Fin Žope,koliko vidim na slikama,limarijski jako uredan,samo mi se čini da oprema nije kakvu ti napisa.Kad ima ABS,ESP,klimu itd. mora imati maglenke,lakiran dio retrovizora i uglavnom alu fele,pošto sam to vidio kroz poso koji radim.
Upravo sad imam jednu full Pežolu na prodaju pa evo koja slika kako mora izgledati vani kad je unutra full

Ne mora da ima maglenke i ofarbani dio retrovizora i felge da bi imao klimu i ABS.
Klimu ima ( nije automatski klima uredjaj ) i ima ABS.
Za ESP nisam siguran, pogledas na netu i vidis.
Ja na svom imam i automatski klima uredjaj, ABS, ESP i dosta jos toga posto je u mene 2.0 hdi xs.

Po prednjim farovima bi se dalo reci da je 2001 ili 2000 godiste.
Fin je, lijepo ocuvan , vidi se da je vlasnik prije tebe uredno odrzavao autic.
Daj jednu sliku unutrasnjosti da otklonimo sve dileme:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top