black p206

black p206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto konkretno? Sta je bilo u pitanju? Meni se gume cine OK, cak je proizvedena u avgustu 2009, nisu neke stare stojale na lageru ko zna koliko.
 
Član
Fine felgice, trebao si samo uzeti u crnoj boji ili titanium bio bi extra.
Za tvoje auto 14" odgovaraju jest da bi sa 15" dosao jos do izrazaja al i ovako je lijepo.
 
Daju ti k'o fol garanciju 1 god koju slobdno mozes macku o rep okaciti u slucaja da nesto bude :icon_mad: Meni na 1 gumi iskocio "stomak" otisao reklamirao i na kraju 0 bodova, ne moze proci pod reklamaciju jos mi unistili felgu, debili kretenski :icon_mad: Pa eto da znas...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Daju ti k'o fol garanciju 1 god koju slobdno mozes macku o rep okaciti u slucaja da nesto bude :icon_mad: Meni na 1 gumi iskocio "stomak" otisao reklamirao i na kraju 0 bodova, ne moze proci pod reklamaciju jos mi unistili felgu, debili kretenski :icon_mad: Pa eto da znas...


Moj brat je imao isti slucaj sa tim stomakom na gumi i dobio je novu gumu bez problema.
Jesi ih probao tuziti?
 
@Berza: Nisam nije mi se dalo ganajti po sudu, ali su mi platili stetu za felgu...

@peugeot206: Sava S3 155/70 R13 ..Presao sa gumama samo 2880 KM vozene od 8.1. 2009 do 15.4.2009..
 
hajd valjda nece iskocit stomak na goodyear-u. ipak mi je kod njih izaslo jeftinije 100KM nego drugdje, a gume su proizvedene u avgustu 2009.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
peugeot206 je napisao(la):
hehe, ja mislio ta lampica ESP :D steta, steta :D

I ja sam se jedno vrijeme radovao, dok nisam testirao! 270 stepeni na putu i sad znam da nemam ESP! Pu...

z3k4 je napisao(la):
Tvoj peugeot nema ESP.Od svih 206 samo RC ima ESP;)
To sto si ti mislio da je ESP to ti je ABS:D

Sad sam siguran! Imam ESP, a sto sam se okren'o na putu, ja sam kriv, stvarno sam pretjer'o, pa ni ESP ne pomaze i pomislio sam da ga nemam! Buraz mi je jos rekao da pazim, klizavo je od ulja, ali,... Ma nebitno. Imam ESP, lijevo od goriva, zuti trokutic mi je zasvijetlio! Sto se tice toga da ga samo RC ima, greska!
 
je li on svijetli pri paljenju auta, kad sve lampice svijetle, ili samo kad radi ESP? kako cu znati imam li ga ja? hhhh
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
je li on svijetli pri paljenju auta, kad sve lampice svijetle, ili samo kad radi ESP? kako cu znati imam li ga ja? hhhh

Dacu ti ja mog da provozas, pa kad vidis kako se ponasa, znaces. :icon_smile: Ne svijetli kad se pali auto, ne znam ni ja. Meni se za vikend upalio, tj, prosli petak kad je bilo nevrijeme. Ja isao na neki put, pa sam mu ga dao malo previse i pocelo sve da mi svjetli i vidim trokutic pored goriva!
 
Član
Ma kakav snijeg, to se probava na putu! Daj mu ga malo slalom, naglo izbjegavanje necega, pa vidi jel' se desava nesto cudno, kao da ti nesto ne da da izletis!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top