Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
i ta nije losa,znaci ako iko sumnja u mene,da cu ja nesto ukrast od protivnika il bilo sta slicno...
 
Ryu je napisao(la):
eto postavljeni radovi...


Remblender je napisao(la):
Malo je glupo da organizator ucestvuje u takmicenju.....

ako su i ostali istog misljenja ja cu istupit sa takmicenja,a nek iz last chance idu 2 covjeka onda dalje...

Nema potrebe za tim, ti si samo preuzeo obavezu na sebe da objavljujes slike, ipak se glasovima odlucuje ko ide dalje ;)
ti ostajes sa nama!
 
nisam rekao da neko sumnja u tebe nego dvije obaveze gurati..... i organizacija i takmicenje.... malo zamorno.....
 
Član
imam ja jednu primjedbu.. neznam da li ste ostali primjetili.. ima dosta likova napise da je jedan rad bolji.. a glasaju za drugi.. mislim nije logicno..
 

Ryu

Član
ma nek pise ko sta hoce ;) svako ima pravo na svoj glas i misljenje
neki rad moze bit detaljnije ljepse odradjen,a drugi da ti se vise svidi ;)
 
Član
pa hebo ga nije derle da krade ideje od drugog.. sta vam je . cojik odlicno radi u ps u.. zato.. nema razloga za sumnju ..bar ja ne sumnjam :p
 

Ryu

Član
nekad nismo ni u Tarika sumnjali ;)
njegovi zadnji radovi koje je on radio i kako je trebo nastavit i dalje,a ne odjednom "skok" napravit u kvaliteti,su bili cini mi se ona panda i sa bg 4,saab sa bg3 i finalni rad sa bg 3,chevy il sta je vec bilo...nadam se da ce se vratiti na stari put,a ne ici ovim putem grijeha ;)
 

Ryu

Član
glasovi su vecinom priblizni,moracemo sacekat do veceras da vidimo promjene,pogotovo Nary-renault R-5 nerijeseno,amer - gaga isto...
 
iz ovog razloga bi bilo dobro da ima sudija.... ali gdje ga naci???
Evo gledao sam po forumu i nikako da nadjem post gdje smo vec raspravljalio glasanju bez sudije i potrebi za sudijom

ali kako raja odluci...
 
dovucu ja backa na forum nek nam on bude sudija!

sinoc sam pricao sa njim,reko je da ce se reg.,ali haman se jos nije predstavio!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top