Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
vamo neko glasa i opet nista ;)
najbolje da se ide na 2 razlike i da se zatvori tad glasanje za taj par...
a kako je krenulo...
 
mora se odrediti tacno koliko glasanje traje i kad se glasacke kutije zatvaraju :) ne moze ovako, odjednom objaviti pobjednika a razlika jedan glas..
staviti pravilo da glasanje traje 48 sati! slazete li se?
 

Ryu

Član
u pravilima ti pise da glasanje traje 2 dana,osim u finalu 3
po pravilu bi trebali sacekati do ujutru do 10 sati,il kad sam vec postavio radove nije bitno i onda zatvoriti glasanje...
al svima se nesto zhuri...ja bi najradije saceko do ujutru pa cemo vidit promjene...valjda neko naleti,jer ovako nece biti po pravilima ako se sad zatvori glasanje !

da je freek barem naletio da ocjeni,pa da njegov glas brojimo +5...
 
aha sorry, ja izgleda nisam ni procitao :icon_redface: aman
pa onda cekaj do ujutro pa onda rezultate, nema se sta zuriti ;)
 

Ryu

Član
upravo tako bilo kod od njih...i kad bi backo doso da bude sudija njegov glas je 5 poena,imali smo vec na bg 3 problema sa samim glasovima raje bez sudije pa...
 
hm,anais,freek kompetentni?

ajd da mi ipak sacekamo da backo dodje!

poslat cu mu poruku sutra,nemam sad na racunu da dovuce guzicu ovjde,jer na msn-u je jako rijetko!

eto!
 

Ryu

Član
erol_brcak je napisao(la):
hm,anais,freek kompetentni?

ajd da mi ipak sacekamo da backo dodje!

poslat cu mu poruku sutra,nemam sad na racunu da dovuce guzicu ovjde,jer na msn-u je jako rijetko!

eto!

ne moras tim ponizavajucim tonom...
po meni nebi bilo lose da je i Outrage bio sudija,al ni on vjerovatno nema vremena,znaci sudija moze bit bilo ko sa realanim misljenjem ko ima nekoliko mjeseci iskustva u virtual tuningu (a i ostali se sloze da je dovoljno dobar tuner da pregleda radove),ne treba meni Walter de'Silva da ocjeni rad,po tvojoj prici on je uz backa jedini kompetentan,a i to je pitanje jel i on...
 
kad bude nerijeseno produzite za..sta ja znam..par sati..ali odredite tacno, pa i neka bude 1 razlike nema veze ;)

a Erole nema potreba da tako omalozavas druge ljude, freek ovdje ima postovanje kod svih clanova i svi ce uvaziti ono sto on kaze, pa dovedi i tog backa pa neka i on da svojih 5 poena i gotovo..sto vise sudija u ziriju to bolje ;)
 
slazem se za vise sudija.... nije mi toliko bitan prolaz ili ocjena neko realan komentar na moj rad... da znam gdje grijesim i na sta da obratim paznju....

a ako je nerjesen skor vidjeti medjusobne okrsaje (ako ih je bilo) ili sta ja znam vec....
 
ok,ja sam bad guy,shvatio sam!

nisam nikoga omalazvao,ali vidio sam radove anaisa kao i freeka i nisu oni sad toliki strucnjaci koliko ih vi smatrate.nego ajd nagovorotit cu backa i da se vise zavrsi prepirka oko sudija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top