Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cova rekao da je krajnji rok do 23:59... ali nije rekao kada on postavlja...... moze da se vadi da toga nema u pravilima :D
ili smo zatrpali server pa covjek nemoze da postavi radove.....
 
hehe,jak smajli koji drijema!

nego,vadi se na pravila da,moram to pod hitno utrpat u pravila.
a i pazi sad ovo,posto i on ucestvuje u takmicenju mozda i zbog toga nije sad postavio,mozda upravo sad chopa na svom radu poslijedne sitnice,znam ja ba te fore,i ja sam se nekad bavio organizacijom!:D :)
 
hehe,haj budemo vidjeli!

bilo je ugodno druzenje sa vama momci veceras,a sad odoh i ja spavati!

(ryu zezo sam se ja za ovo,nemoj mi se naljutiti i sori za OT):)
 

Ryu

Član
izvinjenje jos jednom ;) reko sam kakva je bila situacija,zaspo sam cim sam napiso onaj post cini mi se ;)

evo sad upload ide na imageshack pa ovde,ima dosta slika jbg,i male a i rezolucija 1600x1200,a da sam sinoc i pokuso da sacekam 12 ja bi zaspo za vrijeme uploada radova na imgshck

i nisam ja nista radio da produzujem rok ;) knox je vidio moj rad jos prije 2-3 dana,tako da je to davno bilo gotovo...
da su svi poslali radove ranije postavio bi ja sinoc,al Trozic i Deyo vas zeznuse ;)
 

Ryu

Član
eto postavljeni radovi...


Remblender je napisao(la):
Malo je glupo da organizator ucestvuje u takmicenju.....

ako su i ostali istog misljenja ja cu istupit sa takmicenja,a nek iz last chance idu 2 covjeka onda dalje...
 

Ryu

Član
to se slazem ;)
a mogu ja nekome od ovih sto imam na msn poslat svoj rad ranije ako sumnjate u mene...
 
Član
Ryu je napisao(la):
da su svi poslali radove ranije postavio bi ja sinoc,al Trozic i Deyo vas zeznuse ;)

:D ja sinoć jedva završio a nisam opet uradio sve što je planirano jedva stigo:icon_biggrin: i ovo
Ryu ti se takmiči nek bude više takmičara šta ima veze što si organizator
 
Član
neka ryu i njegov protivnik posalju rad, npr. Remblenderu i onda on postavi njihove radove, ako vec ovako smeta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top