Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako uradiš forda dobro erol položio si u photoshopu :D
mene zeza miš a nov je pa mi napravi belaja po photoshopu kad šta selektujem kursor sam pobjegne u drugi ćošak ekrana :D i tako slične situacije,možda mi je neravna podloga od mousa........
 

Ryu

Član
Trozic je napisao(la):
ako uradiš forda dobro erol položio si u photoshopu :D
mene zeza miš a nov je pa mi napravi belaja po photoshopu kad šta selektujem kursor sam pobjegne u drugi ćošak ekrana :D i tako slične situacije,možda mi je neravna podloga od mousa........

imam Microsoft-ov onaj dobri mis,ne znam kako se zove Inteli itd...jb mu mater
sve je savrseno,radi bolje nego i jedan opticki,osim sto radi to...odjednom skoci u cosak ekrana i moras sacekat da dodje sebi 1-2 sekunda...
 
i moj je microsoftov obicni opticki,predobar mis (za svoju cijenu) ,prvi mi je trajao 4 godine i onda je najednom crko i kupim novi isti takav (sada crne boje) predobar mis,precizan (opet velim za svoju cijenu koja iznosi tek negdje oko 40km)
 

Ryu

Član
erol_brcak je napisao(la):
ja pri kraju,ko ce cekati do utorka da zapocne glasanje!
hihihihi...

ja se sve nadam da ce svi poslat ranije da se to postavi ;) al slabo...
erol ne brini za u buduce u vezi ovih uglova i boje auta itd...na brzinu sam to sve biro pa nisam ni zagledo,tek kad sam postavio vidio sam to sve i da imam 2 crna zadatka...
 

Ryu

Član
znaci bice postavljene i slike velike rezolucije (1600x1200 vecinom,osim ako ko odreze,pa bude 1600x1193 ;)) pa ce i oni koji vole gledat detaljno rad doc na svoje ;)
a oni koje to ne interesuje nek gledaju 800x600 ko i prije ;)
 
Član
ja ću zadnji poslati rad tako da znate :) meni nesmeta boja auta jer se ionako može napraviti nova boja i nove sjene ;) moraću i ja onda nabaviti neki skuplji miš pa da ko hadžija radim u photoshopu :D
 
Član
zato ću ja sutra 5 sati samo buljiti u sliku i peglati nedostatke pod povećalom :D pa nađite grešku :D
 
sori sto se opet vracam na staru temu,ali malo razgledam konkurenciju i sto sam zakljucio jedno:EMIR_89 (zapravo TARIK) je vas izjebo dobro,nakrao se tudjih radova brate mili i predstavljao ih kao svoje,bolje da ne govorim koliko ih je,jaoo,jaoo.
Ryu ,kao organizator svega ovoga,moras malo biti upuceniji u VT scenu.Ovo je savjet,ne prozivka.hehe,nek se zna.

p.s. i jos nesto,kad kazem izjebao (heh) mislim koliko je ljudi sa njim u kokurenciji palo zbog nj. laznih radova.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top