Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
Trozic i jos tamna boja zaboravio si dodat ;)
i kod mene isti slucaj,ruzno auto i boja tamna,al volim ja izazov ;)
 
Član
THE NJEŠTA CRNO IZAZOV :D ma pravo neka je moje i tvoje zadano auto i crno i ružno vidjeće se na kraju šta je radito i kolka su poboljšanja,i ja volim izazov :)
 
Član
Ryu imam samo jednu molbu i to na pravopisnu greskicu :)
stalno me kopka kad citam, pises OVDE a treba OVDJE :D
hvala unaprijed :icon_biggrin:
 

Ryu

Član
ma ja sam imo 2 iz bosanskog ;) sta ja znam kako se pise,a predavala mi looda zena (ko je iso u tz u el.tehnicku zna i koja je to ;) )

dobro je da ne pisem vodje il ovdek ;) mozda je to slucaj kad je i jedno i drugo nepravilno ;)


joj sta sam uradio sa ovog renaulta za bg,protivnik sta god da posalje dzaba je radio ;)
 
Član
hehehe to će kod tebe Ryu biti renalut F1 :lol:;)
i ja radim nešto specijalno :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
hehe onda da se ne jadam..
ma ja sta god da uradim na ovom autu ruzan opet bude :) ili je do mene ili do auta :) ako mi protivnik ne preda rad proci cu dalje, a onako...vidimo se na Last Chance :D

a stvarno, ev gledam u Trozic-a auto, bas je Njesto crno :lol: boli te briga, kakav god da branik uradis nece se vidjeti od crnila :lol:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
hehe onda da se ne jadam..
ma ja sta god da uradim na ovom autu ruzan opet bude :) ili je do mene ili do auta :) ako mi protivnik ne preda rad proci cu dalje, a onako...vidimo se na Last Chance :D

a stvarno, ev gledam u Trozic-a auto, bas je Njesto crno :lol: boli te briga, kakav god da branik uradis nece se vidjeti od crnila :lol:

pa čuj auto je sad dobilo novo osvjetljenje,sve se vidi uglavnom biće normalno sve će se vidjeti u detalje baš zato volim što sam dobio lanciu vidjeće se kolko je uloženo u auto :D
 
Evo meni gosti tek odose (bili sto godina) i tek sad mogu da krenem nesta raditi.....
valjda cu stici a ako ne ganjam LC....
 
Član
Remblender je napisao(la):
Evo meni gosti tek odose (bili sto godina) i tek sad mogu da krenem nesta raditi.....
valjda cu stici a ako ne ganjam LC....

jesu ti gosti banalni...Banu baš kad netreba :D:D:D
ja sam pošao raditi na vrijeme i radim svaki dan:lol: al prije ponedeljka naveče neće biti gotovo :D
 
heh,zakuhalo se odnosno situacija je eskalirala ( ja imao iz maternjeg 5 :D)

nego,mene nesto PS hebe,nece da se pokrene,odoh sad nabit nogom centralnu par puta pa valjda proradi,ali saljem rad u svakom slucaju,zavrsio sam vec poprilicno.
 
joj ryu ubit cu te hebo te,de pliz sljedeci put pripazi na pozu kad postavljas,mislim ok kad se radi o polufinalima ili finalim pa nek je zahebato,ali ovako na pocetku treba se davati nesto lakse.

milsim nema veze,i mene i mog protivnika je zapalo isto sranje nije da zalim na neku nepravdu nego samo velim za ubuduce,jer focus nije ni u pozi iz profila,ni u onoj standarnoj sa strane (ne znam kako bih je nazvao) nego nesto izmedju,bas zajebano,sve sam morao brushat,samo felge sam nasao (i to cudno izgleda,heh)

eto,moram sam iznijeti kritiku!:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top