Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trozic je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
izgleda nista od mene,moram formatirac c particu!:(

i ja sam neki dan sve formatiro,al nisam particiju my documentes napravio sebi particiju 5 gigabajta i na njoj moji dokumenti slike radovi i tak to a imam i jednu particiju od 100 gigabajta na njoj muzika i slično....tako kad ode windows formatiram C:  dokumenti ostanu ;)

Sve bitne stvari su mi na D: E: F: a C: mogu brisati da ni ne razmisljam ocu li sta izgubiti......
 
hehe,nije stvar u tome,nego ode mi PS,a nemam instalaciju,hm,na kraju sam otisao u C: i kopirao sve sto se nalazi u Adobe folderu i prekopirao na D:,nakon formatiranja iz D: prebacio u C: i ja konto nema sanse da ce raditi,nije to instalcija,kad raaaadi,ali dok sam do rodjaka otisao i evo sad dosao kuci,vidim vi vec postavili radove,ali nema veze,ionako ne bih stigao uraditi do 23:59 tako da nema veze,a i drago mi je,samo mi dzabe lomio ledja na ovoj plasticnost stolici,heh,tako da neka,a i auto mi nije bilo bas po volji,nikako:)

pozz od mene za ovaj topic! :D
 
na F: sam stavio folder "drajveri" i tu je sve od instalacija koje poslje formata stavljam na komp (da se ne za*ebavam sa diskovima)
 
Član
vidićemo ovaj put sam zahebo malo rad sa pozadinom... drugi put ako ga bude ;) ide nešto eksluzivno :D
 
pa ako nam bodovi ulaze u generalni poredak... bilo bi dibro, ali ako je svaki BG samo za sebe onda je nepotrebno....

ja bi stavio generalni poredak.... i borbu za trece mjesto...
 

Ryu

Član
ja bi pravio ko ligu svako protiv svakoga,al to cemo u buducnosti vidit....pa nek zavrsnica bude.prva 4 sa tabele sa najvise bodova idu u final 4 ;)
Remblender ti mozes samo ici na Trozica u 1/2 finalu...knox je onaj vizualni progres nacrto pa po njemu idemo da se ne izvlaci za svako kolo pojedinacno...
 
heh... nije da se bunim... ni na kraj pameti... ko god dodje dacu sve od sebe... ali u finalu, odma na startu BG VI a sad i u 1/2 finalu..... mislice raja da se samo nas dvojica igramo :) :)

ali bi stvaro trebali naci sudiju za sljedeci put..... ovako je beznadezno....
imali smo istu situaciju nekad na pocetku pa smo izglasali da je najbolje da imamo sudiju i sad odjednom se sve vratilo na staro (glasovi ko za eurosong)....
 

Ryu

Član
ja sam za to da se obustavi takmicenje do septembra,dok se ne zavrsi ona "nasa" stranica i forum tamo itd...
i da tamo nadjemo sudiju i promjenimo nacin takmicenja,jer ovo sa samim glasovima raje...

probat onda vidit i sa auto magazinom kakvim da dadne kakvu nagradu pobjedniku (majicu,pretplatu bilo sta...) makar ja majicu odstampo i poslo postom samo da bude nagrada ;)
kad bi se to moglo vidit sa magazinom nekim pa da i objave koju sliku u novinama i da nam oni biraju zadatke il tako sta,ko Power Tuning magazin na pstuning.org takmicenju...
al sumnjam da ce kod nas ko imat "sluha" za takvo nesto...al vidicemo
 
Član
valjda neko može odvojiti 2 stranice za virtual tuning a kad slika izađe u novinama i to ti je nagrada :) ja bi novine uokvirio :D da mene objave
 
Pa ako ocekujete da ce neko nagradu kako dati za ovo st ose mi igramo, onda ce to najprije biti bhtuning, jer se "igramo" na bhtuning stranici, i time drzimo i ovaj dio foruma aktivnim, to neka bude kao neka zahvalnica od bhtuninga..a ak odete/odemo na neku svoju vlastitu stranicu to ce biti teze..a iskreno, koji ce auto magazin posvetiti prostor "nekakvoj djeci sto se igraju na compu" ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top