Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ja prvi, da imam neki casopis, nebi objavio djecije svrljotine......
ali bi u svom casopisu uradio bar jednu kolumnu ili sta ti ja znam (prilog, reportaza, neznam kako se to zove u novinama) o virtual tuningu, upoznao narod o tome, objavio par slika (koje se meni svide, a zbog autorskih prava bi se obratio vama, jer takvo sto i prizeljujete)....
meni je plus, jer imam sta da objavim, a vama da se malo promovisete i kao forum i kao pojedinci...

P.S. Ovo Vas ili Vama sam ubrojao i sebe kao clana BG tima (zajedno smo skupa), a i ovaj forum, jer ipak je on koji nam pruza sve ove blagodeti.... a ovo "da imam neki casopis" to prica neka budala :)
 

Ryu

Član
Remblender je napisao(la):
pa ja prvi, da imam neki casopis, nebi objavio djecije svrljotine......
ali bi u svom casopisu uradio bar jednu kolumnu ili sta ti ja znam (prilog, reportaza, neznam kako se to zove u novinama) o virtual tuningu, upoznao narod o tome, objavio par slika (koje se meni svide, a zbog autorskih prava bi se obratio vama, jer takvo sto i prizeljujete)....
meni je plus, jer imam sta da objavim, a vama da se malo promovisete i kao forum i kao pojedinci...

tu se i moze naci prilika,na takav nacin...niko nije mislio nikakve svrljotine slat ;)
u novine ces poslat nesto u sta je ulozeno dosta truda i sto je vrijedno objavljivanja,zato dobro dodje glasanje za chop mjeseca...
eto u hrvatskoj imaju taj Power tuning magazin koji ce to objavit sto oni rade i dat neku nagradu,a dal ce kod nas bit sta od toga i bez nagrade,barem objava...tesko je reci
 
pa nisam ni ja mislio bukvalno da ce se djeciji radovi slati, ali sam napisao to kako gledaju na ovo drugi, od kojih mi trazimo nesto..
 

Ryu

Član
ljudi hocemol cekat do veceras do 20:00 da zatvorimo glasanje,po prvilima sve da bude...
il da proglasim odma pobjednike pa da idemo sa zadacima za 1/2 finale ???

razlika je na svim parovima po 3-4 glasa...6-3; 6-2; 8-3

ako se i ostali slazu,da to odma rijesimo i da stavim zadatke...
ako budemo otezali ja necu stic postavit zadatak za finale,idem na kampovanje,pa...
 

Ryu

Član
kako napreduju radovi ? kod mene se zakuhalo pravo ;) iznenadjujem samog sebe sa idejama ;)
gaga nemoj dzaba predavat rad :):):):):):)
 
Član
Ryu je napisao(la):
kako napreduju radovi ? kod mene se zakuhalo pravo ;) iznenadjujem samog sebe sa idejama ;)
gaga nemoj dzaba predavat rad :):):):):):)

ja juce nesto poceo, prebacio sve u jedan folder i izbriso ga :icon_confused:
 
Član
ja imam folder TTuning u njemu su slike koje sređujem ;) imam i folder u tom u koji samo spašavam radove od BGa pored jpg slika imam od svake i PSD fajlove tj. work in progres
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top