Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trozic je napisao(la):
izvinte za OT
nabavite fotelju i namjestite tastaturu i miš da su vam uvjek pod rukama i namjestite ekran da gledate direkt u njega dok sjedite opušteno ja sam to sve uradio pa sad mogu cjeli dan sjediti za kompjuterom i ništa ne osjetim nikakve bolove u leđima čak se odmorim za kompjuterom.... ja imam još danas raditi i sutra malo manje
i ja se izvinjavam za OT, ali morao sam.....

Ovo je moje radno okruzenje......
zavalim se u fotelju.. noge na tabure.... tastatura na noge i milina.......
TV je na ovoj vitrini sto se nazire, tako da imam pregled za sve sta mi treba.... Obratite paznju samo na misa (necuje se klikanje pa je ogodan za nocni rad)

f_26072008m_1f50093.jpg

Jos jednom sorry za OT
 
RMB
haha,dobra ti okruzenje ebo te,frajer si sve namjestio.
moram vam i ja slikati na cemu ja sjedim da vidite koje su to muke,ledja uvijek povijena.
cek evo slika



eto sad mi mozete oprostiiti sto ne dajem sve od sebe u radovima:D
 
Član
izvinite i meni za OT evo moje radione :D inače sto i svi zvučnici moj ručni rad ;)

death_beat kud si požurio ja imam još raditi najmanje 10 sati :)
 
@Trozic - O takvoj fotelji sanjam (naletio sam na bolju sa masazom, cim skupim para uzimam je, *ebo farbanje auta)....


____________________________________EDIT
I ovo je neka prica o BG-U VI
 
Član
fotelja je zakon :) još sa masažom....u mene nije sa tim al me masiraju dva subwofera vidi se jedan stoji nama do kompjutera :)
 
joj trozicu blago tebi,ebo te,ja se izmuci ovdje,ali opet radije cu ja pofarbat lajsne i sve crne plastike u boju auta nego si osigurati dobru fotelju,a sta cu,priznajem,glup sam i nimalo racionalan ili je to mozda samo velika ljubav ka autu:D
 
Član
nisi glup ba, ionako previse vremena provodimo pred komp-om, sta bi bilo da imamo fotelje sa masazom??? :D
 
u autu provedem dnevno oko sat vremena (prosjek), a za kompom oko 12-13 sati (prosjek)....
iz ovoga mogu da zakljucim da mi je potrebniji ekran, fotelja, mis isl. nego dvd player ili ekran za kola ili sta ti ja znam....
 
Član
Remblender je napisao(la):
u autu provedem dnevno oko sat vremena (prosjek), a za kompom oko 12-13 sati (prosjek)....
iz ovoga mogu da zakljucim da mi je potrebniji ekran, fotelja, mis isl. nego dvd player ili ekran za kola ili sta ti ja znam....

:D isti si ja i ja rađe uložim u kompjuter trenutno skupljam da uzmem još rama a poslje toga biće i kakva grafička a ako bogda kad istekne garancija za 2 godine :icon_biggrin: praviću novo kućište....
jesu svi poslali evo ja još radim nikada završiti:D
 
polako imas 26 sati i kusur minuta... uradit ce se nesto...... a i nismo profi da mora sad biti sve savrseno.....
 
ja sad imam ADSL 384kbps flat, ali kako stvari stoje oko mog zaposlenja... izgleda da prelazim na dail up (jedino me tjesi sto mogu preko ISDN-a izvuci 64kbps).... tako da te razumijem oko upload-a slika.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top