Battle Ground VI komentari !!!

Battle Ground VI komentari !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Remblender je napisao(la):
ja skoro zavrsio...... (ja neznam raditi sat-dva... ja kad radim nista bez 12-13 sati u komadu)....

tako i ja isto meni treba mi dan dva da osmislim šta ću raditi i kako a kad počnem ne znam stati :icon_biggrin: neznam ni kako brzo prođe 8 sati a i više u PS-u tako brzo
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
oj jbt jeste napravili od ovog chat svaka vam cast:D

jel to pozitivno ili negativno???

Trozic je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
ja skoro zavrsio...... (ja neznam raditi sat-dva... ja kad radim nista bez 12-13 sati u komadu)....

tako i ja isto meni treba mi dan dva da osmislim šta ću raditi i kako a kad počnem ne znam stati :icon_biggrin: neznam ni kako brzo prođe 8 sati a i više u PS-u tako brzo

Kad otvorim sta mi prvo padne na pamet ili krenem raditi pa kako mi naleti (ima par stvari koje odradim npr. odma iskruzim auto i odvojim od pozadine... i dok to radim svasta padne na pamet.. ali najgore je kad krenem nesto cisto da vidim da li bi to moglo... i tako ostane do kraja)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
,vise me ledja opasno pocela boljeti od ovog jebenog kompjutera.

:lol: zato sam ja sebi uzeo udoobbnnuuuu fotelju a podlogu od miša zašarafio na desni naslonjač pa mi miš uvjek pod rukom a napravio sam sebi sto za kompjuter da sve bude na mjeru,tako sad kad sjednem ko da sam u mercedesu :D a i mašina sportska mercedes AMDe dual core
 

Ryu

Član
dobro je neki i napreduju,ja ne mogu da maknem,felge promjenio i spustio i gledam 2 dana u auto i nista...a subotu i nedjelju necu moc radit,ako sutra ne uradim sta...
a i auto mi je...
 
sta se svi nesto zalite na auto... svaki koji vam dodje, ne valja, pa ako ne ispadne kako treba...
:D
nego kako ide... ja finese i to.... ah da, ni moje auto nevalja :) ....
 
Član
gdje si ti požurio :D ja imam još pola to sam i sinoć napiso eto od sinoć nešta radim i još nije gotovo sve
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top