Battle Ground V komentari !

Battle Ground V komentari !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
"Podhitno donjeti pravilo da slika mora ostati na orginalnoj poziciji bez uvelicavanj ili smanjivanja ili pomjeranja (osim spustanja auta)..... tako da se mnogo teze moze kopirati cijelo auto a i lako se moze provjeriti da li je orginalno auto...."

sto se ovoga tice nebih se slozio...prilikom mjenjanja pozadine vrlo tesko je naci neku koja savrseno pristaje autu, tako da se mora auto malo pomjeriti, smanjiti-povecati i slicno da bi stajalo, pogotovo ako se auto nalazi u neobicnoj poziciji...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
"Podhitno donjeti pravilo da slika mora ostati na orginalnoj poziciji bez uvelicavanj ili smanjivanja ili pomjeranja (osim spustanja auta)..... tako da se mnogo teze moze kopirati cijelo auto a i lako se moze provjeriti da li je orginalno auto...."

sto se ovoga tice nebih se slozio...prilikom mjenjanja pozadine vrlo tesko je naci neku koja savrseno pristaje autu, tako da se mora auto malo pomjeriti, smanjiti-povecati i slicno da bi stajalo, pogotovo ako se auto nalazi u neobicnoj poziciji...

da i ja bacim svoje misljenje o ovome:
mislim da se zna koje je auto kopirano,a koje ne...i ako je smanjeno ide slika na sliku i ako bude razlika brate onda dickvalifovanje.
a mislim da nema potrebe za mijenjanjem velicine auta,sto ne mora biti i pravilo,jer kao sto emir kaze zavisno kako se uklapa u podlogu...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
"Podhitno donjeti pravilo da slika mora ostati na orginalnoj poziciji bez uvelicavanj ili smanjivanja ili pomjeranja (osim spustanja auta)..... tako da se mnogo teze moze kopirati cijelo auto a i lako se moze provjeriti da li je orginalno auto...."

sto se ovoga tice nebih se slozio...prilikom mjenjanja pozadine vrlo tesko je naci neku koja savrseno pristaje autu, tako da se mora auto malo pomjeriti, smanjiti-povecati i slicno da bi stajalo, pogotovo ako se auto nalazi u neobicnoj poziciji...

potpis..
 
treba uvesti i bodovanje za generalni poredak tipa prvo mjesto tri boda, drugo dva trece jedno
i na kraju godine dobije naljepnicu, majicu ili sta ti ja znam.... a kad BG bude jaci i malo ozbiljniji (kad stane na svoje noge) naci i sponzora za nagradu....
 
Član
Remblender je napisao(la):
treba uvesti i bodovanje za generalni poredak tipa prvo mjesto tri boda, drugo dva trece jedno
i na kraju godine dobije naljepnicu, majicu ili sta ti ja znam.... a kad BG bude jaci i malo ozbiljniji (kad stane na svoje noge) naci i sponzora za nagradu....

odlicna ideja stvarno.nesto na fazon formule ukupni poredak samo sto mi necemo dobiti njihove nagrade :):) sala
@ Remblender-odlicna ideja
 
Oavno sam ja o ovome kontao ali nisam mogao govoriti jer je kakako bilo: uzmes zadatak, uradis, predas, ocjene te, prodjes ili ne i to je to nekako puno ustrojeno....
ovo se nesto ko i komentarise i neko te za nesto pita (e sad da li ce te poslusati nije bitno :))

mozda vidjeti sa AM3, kad vec guraju ovaj sajt, poguraju i BG sa nekim sijalicama, presvlakama ili ... neznam... neka simbolika..... (nista preko 50KM, za pocetak)... ali necemo pretjerivati.... prvo majice za prvo mjesto i naljepnica za drugo i shamar za trece da bi se potrudio bolje u sljedecoj godini :)
 
Član
postoje na pstuningu takmicenja u kojima likovi dobijaju razne stvari za auto...takodje ima takmicenje za powertuning casopis, tako da radovi, tj. prva 3 izadju u tom casopisu, a pobjednik dobije pretplatu mislim godinu dana....

ne vjerujem da bi htjeli pogurati ovo, jer treba puno vise dobrih tunera (to je moje misljenje) a i oni nemaju nista od toga...sto djaba davati pare....
 
Član
mislim da ta ideja o dijelovima za auto i nije bas najbolja jer ima raje koji nemaju auto,prvi ja npr. i sta sad neko bodije nagradu farove,dajem primjer haha i stavi ih u WC da mu svijetle duga kad pisa,a kratka kad.... hahahah
 
Član
warma je napisao(la):
mislim da ta ideja o dijelovima za auto i nije bas najbolja jer ima raje koji nemaju auto,prvi ja npr. i sta sad neko bodije nagradu farove,dajem primjer haha i stavi ih u WC da mu svijetle duga kad pisa,a kratka kad.... hahahah

Pa samo prodas meni u pola cijene i eto!:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top