Battle Ground V komentari !

Battle Ground V komentari !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma i ja sam bio u nekoj frci.... problemi sa kompom (reinstalacija, pa vista neprepoznaje grafiku i rad na rezoluciji od 1024 - na 21" monitoru... sve je uzasno ogromno na ekranu ;) ), regata na Drini, slavlje sinova 3 mjeseca .... ma svega se nakupilo.... nesto sam urado prvi dan i tako ostalo do kraja (mada sam taj prvi dan radio brdo sati, dok se boje nisu rastopile).....
sta bude bice.....
 
i ja se nadam.....

Nije da nisam zavrsio rad (danas sam stavio pozadinu i poslao).... ali nisam imao ideju kako da zavrsim... ustvari imao sam, trebao je da bude odraz u izlogi i ekstra bi ispalo, ali seko prosli rad mi je bio slikan kroz staklo pa reko da se ne ponavljam....
 
Član
šta sam ja posla uradio,dva puta reinstaliro windowse,jednom instaliro linux,a još sam cjeli rad za bg morao ponove uraditi nisam imao ideje šta kako počnem bezveze nije valjalo i počnem nanovo,a bilo je i na taj rad ošlo vremena,al eto nek pobjedi bilo ko svejedno;) važno da se radi i da to raja ocjeni pa da ispravljamo greške i budemo bolji tuneri u PS-u ;)
 
evo pesao sa na lpt i tipkam na on-screen tastaturu jer je ona druga crkla... ocel bit veceras radova?

nek se radi
 
Član
tebi tastatura a meni miš izgleda ošo dosta puta mi nestane kursor sa ekrana i nigdje ga nema :D pa se snalazi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top