Battle Ground V komentari !

Battle Ground V komentari !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobra ideja za pravila ;) ja sam od ove godine pošo uređivati auta u PS-u dotad sam samo nako nešto farbao i konto šta je šta u PS-u a može se uraditi i sa malo kopiranja rad npr. branik od donora se može preurediti i docrtati kao i pragovi to sam radio na svom zadnjem radu i puno je realniji,ako warma miliš na moj fiat za bg jes dosta je preuzeto od donora al pola prednjeg branika sam docrto ,pragove isto,i blatobrane,bilo je žurbe kad sam ga radio iskreno uradit je za dan jer sam kasno pošao raditi...a može se kad se izvježba upotrjebiti više ručnog rada,al ja sam gledo po nekim stranim stranicama radove koje su radili neki profići i ta auta nisu ni slična orginalu jel to stil il šta već. Warma po meni ima dobar prijedlog :imas npr. spojler,masku,felge i sl. da uzmes od donora,a ostalo malo maste i znanja,
et tolko
 

Ryu

Član
Trozic,warma nije mislio na tebe...i najbolje da se taj rad ne imenuje da neko sa nekim nebi u svadju uso...
probacemo zavrsit ovaj bg nekako,sljedeci ide sa pravilima,pa cemo vidjet kako ce ic !!!
 

Ryu

Član
da neko nebi ceko postavljanje radova sad...
postavicu ih sutra,dobio sam 4 rada,od svakog para po 1..znaci svi koji su poslali idu dalje
 
zasto kad uradim rad koji mi se pravo svidi konkurencija ne posalje (nisam rekao da je odlican ali mi se svidjeo)....
nista onda.... sutra.... mada sad je vec sutra !!!
 

Ryu

Član
ovako...
amer_sa je poslao rad u 0:31 (nije javio da ce kasnit) - njegov protivnik je remblender koji je vec izrazio zaljenje zbog toga sto nema protivnika
ako se 3 covjeka koji su poslali radove sloze sa tim da se tu napravi glasanje izmedju njih dvojice,neka to samo ovde napisu !!! ako ne,remb ide dalje odma...
amer je imo nekih problema sa internetom...
 
Član
ma postavi, pa da se vidi ko je bolji....iskreno meni je bezze pobjediti kad neko ne posalje rad, bolje da bilo sta postavi nego nista....
 
Član
Trozic je napisao(la):
dobra ideja za pravila ;) ja sam od ove godine pošo uređivati auta u PS-u dotad sam samo nako nešto farbao i konto šta je šta u PS-u a može se uraditi i sa malo kopiranja rad npr. branik od donora se može preurediti i docrtati kao i pragovi to sam radio na svom zadnjem radu i puno je realniji,ako warma miliš na moj fiat za bg jes dosta je preuzeto od donora al pola prednjeg branika sam docrto ,pragove isto,i blatobrane,bilo je žurbe kad sam ga radio iskreno uradit je za dan jer sam kasno pošao raditi...a može se kad se izvježba upotrjebiti više ručnog rada,al ja sam gledo po nekim stranim stranicama radove koje su radili neki profići i ta auta nisu ni slična orginalu jel to stil il šta već. Warma po meni ima dobar prijedlog :imas npr. spojler,masku,felge i sl. da uzmes od donora,a ostalo malo maste i znanja,
et tolko

ne,ne pasa moj,nisam ja na tebe mislio...ryu ja mislim da zna ko je,a uostalom i nebitno je sad kad je prosao...a hvala na podrsci za ideju,jer mislim da ce stvarno biti bolje kad se uvedu ta pravila...bit ce zanimljivije se takmiciti
 
Moze li i slike da budu 1024 ovako su premale (mislim od sljedeceg BG).....
1) moji detalji na koje sam posebno obratio paznju se jako salbo vide (ne zato sto su transparentni, nego premala slika).....
2) ne vidim detalje protivnika (konkretno bi zelio da vidim neke detalje vezane za gume i zadnji branik)
_______________________________________
edit

Nemam nesta protiv glasanja....
 

Ryu

Član
od sljedeceg bg onda idemo tako ! da se postavi najmanja rezolucija 1280x960...ili da se ostavi original 1600x1200
 
Mozda staviti manju koja je link prema velikoj, radi lakseg otvaranja...... ma nista ne mjenjaj..... ovima sa dail-up konekcijom trebat ce 12min da se otvori...... neka ovako......

EDIT___________________________________

Podhitno donjeti pravilo da slika mora ostati na orginalnoj poziciji bez uvelicavanj ili smanjivanja ili pomjeranja (osim spustanja auta)..... tako da se mnogo teze moze kopirati cijelo auto a i lako se moze provjeriti da li je orginalno auto....
 
Član
ma najbolje da postavljamo ovako kao do sad, s tim da postavimo i thumb dole ispod za 1600x1200 rezoluciju za one koji hoce detalje da gledaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top