babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

MTR

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

CHALLENGER je napisao(la):
Lav je napisao(la):
@porschefan:
neznam odakle si ni koliko vozas, ali sva auta sa prve stranice su skoro pa svakondnevna u sarajevu
jedino croma mk2 je rijetka. tvih thesisa ima par komada, kappa bezbroj...

Ma sva su ova auta kod nas rijetkost kad pogledas koliko se VW-ova voza, pogotovo golfova :lol:

I ovaj volvo c 70 je rijedak poprilicno

Volvo_C70_Coup%C3%A9_1.JPG

jedan mi ispod zgrade parkiran stalno , ima jedan u Vitezu T5 dobro napucan ( taj je na forumu )
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

U usporedbi sa konkurentima (Mercedes CLK ili BMW 3 Coupe) ovaj Volvo je prava rijetkost.

Ne znam hoćete li se složiti sa ovim ali Citroen ZX nije baš nešto popularan. Ne znam kako gdje, ali u prosjeku među Renaultima 19, Golfovima 3 ili Astrama F .... :icon_question:

citroenzx-1.jpg
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

nermin suljagic je napisao(la):
bmw Z1.....nemam slika..
subaru legacy....
polo 9n sedan...
alfa romeo spider...
fiat ritmo....
renault safrane...

imala sam priliku da ga vozim


zaista rijedak BMW
 
Član
Evo jedan i od mene
Rover 75... Ne znam kako ga ima na cestama zapadne Evrope, ali na balkanu jako rijedak automobil...

s1jibr.jpg
 
DiAbLo je napisao(la):
Ford 500 - samo jedan u BIH provjereno

Ja znam za jednog plavog, jel na istog mislimo?

Takodjer evo jos jedan Ford, Edge, koliko znam u Sarajevu jedan ima i to kod mog oca (u firmi), nisam nijednog jos vidio uzivo ne samo u BiH nego nigdje, samo u USA i na bliskom istoku ih ima navodno.
2007-ford-edge-39_460x0w.jpg
 
evo i od mene jedan, meni baš super auto. Svojevremeno se vozao jedan kod nas 3.0 v6 i nema ga više.
Pežo 406 Coupe

30bcw0k.jpg
 
E moj ti Geek-u, promasio temu.

Nego sta je sa Fiaticem 500 novim, ja ga samo jednom vidjeh u Brckom, za ostale gradove ne znam.


08-fiat-500-press003.jpg


Coupe-i cu cesti, vidjam redovno 1-2 po gradu kod nas. Mislim za tu vrstu auta su cesti.
 
Top