babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

babaroge i endemske vrste - VELIKOSERIJSKI autombili koji se rijetko viđaju

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Vernes_AMG je napisao(la):
Stari gospodin je previse star. Atrkacija je bilo gdje u svijetu , raritet teski. Nije on za ove teme ;)

pa on je bas pravi raritet... :D al zato mladji brat mu moze biti u temi...
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

skrecete brate s teme, ak je naslov babaroge onda rijetka auta koja su se slabo prodavala radi svog izgleda i tehnickih rjesenja stavljajte, il promijenite naziv teme u rijetka auta ..

Ovaj signum OK izgleda nije uopste ruzno auto bas naprotiv pozeljno ga je imati samo sto je rijedak zbog cijene ne bi ga ja svrsto ovdje...

A evo nesto sto je vezano za temu ... :D

Honda Insight


Uploaded with ImageShack.us

Honda Element



Uploaded with ImageShack.us

KIA opirus :icon_confused: :D



Uploaded with ImageShack.us

mitsubishi dion


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

pa ovaj dio "endemske vrste" se odnosi na rijetka auta ;)
 

Lav

Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

@porschefan:
neznam odakle si ni koliko vozas, ali sva auta sa prve stranice su skoro pa svakondnevna u sarajevu
jedino croma mk2 je rijetka. tvih thesisa ima par komada, kappa bezbroj...
 
Početnik
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

E moj porschefan,neznam zasto se trudis,na ovom forumu jednostavno nekima nece da dodje iz guzice u glavu,svi su odustali vjerujem da ces i ti..nije da sad nesto ja protiv govorim ali to je tako zalosno ali je istinito..nevrijedi se vise truditi ;)
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Lija je napisao(la):
E moj porschefan,neznam zasto se trudis,na ovom forumu jednostavno nekima nece da dodje iz guzice u glavu,svi su odustali vjerujem da ces i ti..nije da sad nesto ja protiv govorim ali to je tako zalosno ali je istinito..nevrijedi se vise truditi ;)

a ti si vidim mnogo pametan na svakoj temi ;)
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Lav je napisao(la):
@porschefan:
neznam odakle si ni koliko vozas, ali sva auta sa prve stranice su skoro pa svakondnevna u sarajevu
jedino croma mk2 je rijetka. tvih thesisa ima par komada, kappa bezbroj...

Ma sva su ova auta kod nas rijetkost kad pogledas koliko se VW-ova voza, pogotovo golfova :lol:

I ovaj volvo c 70 je rijedak poprilicno

Volvo_C70_Coup%C3%A9_1.JPG
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

pa et i vi sto kudite temu skrecete sa nje... ili stavljajte slike auta za koja mislite da su rijetka, tj da je broj proizvedenih veoma mali ili je jednostavno zaobidjite... :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Početnik
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

NeverMind je napisao(la):
Lija je napisao(la):
E moj porschefan,neznam zasto se trudis,na ovom forumu jednostavno nekima nece da dodje iz guzice u glavu,svi su odustali vjerujem da ces i ti..nije da sad nesto ja protiv govorim ali to je tako zalosno ali je istinito..nevrijedi se vise truditi ;)

a ti si vidim mnogo pametan na svakoj temi ;)

:cool:
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

bmw Z1.....nemam slika..
subaru legacy....
polo 9n sedan...
alfa romeo spider...
fiat ritmo....
renault safrane...
 
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

Većina ste shvatili o čemu se radi ovdje, a vi koji vidite 3-4 Lancie Thesis u gradu u kojem ima 50000 auta i tvrdite da je svakodnevna pojava, ipak niste shvatili o čemu se radi. Back to school please. ;)

Evo sad ću boldirati crvenim slovima ako crna nisu uspjela:


...RIJEČ JE O AUTIMA KOJI SU RIJETKOST U ODNOSU NA UKUPNI BROJ SVIH MARKI I MODELA AUTA...


Ako u Beogradu ili Sarajevu ima par tih nekih modela, pa neka ih je i 100, kako ne možete shvatiti da je to možda 0.1% od svih auta i da to stvara rijetkost :icon_rolleyes:

Objašnjenje naslova:
babaroge: ružnjikavi auti kojih ima malo u prosjeku
endemske vrste: pa, pobogu zar treba objašnjavati šta to znači...
velikoserijski auti: treba li crtati koji su to

Ove riječi (metafore) iz naslova ne vrijede za sve aute istovremeno, neki imaju loš izgled, neki su samo rijetki.

Ali jedno se sigurno dobro radi ovdje na forumu: SPAM je majka....
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

cadillac-cts-2.jpg


mada su ovo POWEREXOTEN, znači snazna rijetka auta...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9sGJhtQ2L04&playnext=1&list=PL9AEF2F9F2F0A36B1[/video]
 
Član
RE: babaroge i endemske vrste - velikoserijski autombili koji se jako rijetko viđaju

mislim/znam da porsche fan nije mislio na auta koja vrijede 50 000+ maraka , nego na auta masovne proizvodnje, pristupacne cijene, tj. 'komercijalna' auta koja su 'propala' i nisu ispunila ocekivanja...
a vi stavljate auta od po 80 -90 k i kao to je 'neocekivano rijetko' pa normalno da je rijetko nije ni zamisljeno da ima veliki tiraz nego je za odabrane i nece ih svako kupit ne zato sto su ruzni (losi) nego sto nema para , jel sad trebamo poceti stavljati ferrariji , lambo i ostalo (rijetki su)... covjek vam naglasi (nacrta) na pocetku i postavi slike o cemu se radi a vi svaku temu sjebete... i ovo malo sto ima zanimljjivih:cool::icon_mad:

on topic :evo jos jednog primjera 'babaroge' koje je omanula, razloge ne moram navoditi slika govori tisucu rijeci :D


Uploaded with ImageShack.us
 
Top