Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Audi A4 avant by Sarajlic/presao u racere :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

predobro auto :cool: pravi izbor , nek je sa srecom da se navozas ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Hvala svima,odo sad bas u grad koji krug pa sa zarucnicom negdje na pice.Pa opet koji krug i tako i tako,jednostavno kad predjes na klasu vise nezelis izlaziti iz auta a to se bas meni desava.

@GFC hvala drug,,,kasnije nekad samo vece fele i to je to,btw sreo sam ti oca danas u jelahu ;)
 
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Sarajlic je napisao(la):
Hvala svima,odo sad bas u grad koji krug pa sa zarucnicom negdje na pice.Pa opet koji krug i tako i tako,jednostavno kad predjes na klasu vise nezelis izlaziti iz auta a to se bas meni desava.

@GFC hvala drug,,,kasnije nekad samo vece fele i to je to,btw sreo sam ti oca danas u jelahu ;)

isao sa razrednikom na carinu kupio razrednik golfa 4 karavana TDI, DI crveno sad ne znam kolko je KW :icon_question: al je dobar

uzmi nesto s falcom ;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Ode i ovaj svijet, nema blizi se kraj definitivno... cim "omladina" i mladji sve karavane uzimaju :icon_eek: :icon_eek:


al je dobar avdija, nista cuniranje, samo kakve fele, poliranje i da se cakli uvijek, to je to onda ;)
 
Početnik
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

@ street hunter hvala drug

@limpi pa naravno limpi samo fele nista chuning i sl,poliranje mi je sutra tj uzeo sam materijal pa ako bude raspolozan inda idemo,pranje svaki dan ili svaki 2 i samo pazit i maziti i dobro odrzavat i nadam se da sam miran
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

i da, nek je sa srecom :cool: al opreme ima sve sto ti treba, joj odmah mi se place na "luksuz" unutra, zato nikad i ne uzimam od starog recimo auto, valja poslije se vratit i sjest u fabku, sa konja ma ni na magarca :lol:
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Svaka čast drug, baš sam bio skeptičan u vezi kupovine auta, reko evo ga, k'o i golf 1 što's onda planiro, al sada me baš prijatno iznenadi kad ugledah da je passonja prodan, kad avdija u garaži.
Avdija je mačka, al divlja, jer skoro 200 hp pod haubom nije malo, džaba što je dizel:D

nek je sa srećom i puno boljih promjenuo
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

sve najbolje od srca ....;) i puno prijedjenih kilometara,dobra investicija...
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

ja mislim da bolje od ovoga ne moze a lako ces se ti druze naviknuti na jace bice ti kasnije malo tesko ako sta uzmes slabije kad prestizes samo jos malo gasa i ode ti ako ti je kriticno puno predjenih sa sto manje kvarova;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

sretno druze,, fina masina pod haubom to mi se svidja jos quattro ma to ore covece:icon_smile:;)
 
Član
RE: Audi A4 avant,2.5 tdi,quattro,180 ks,s-line :D

Odlican izbor drug..bolje nisi vala mogao..auto je stvarno extra..da te sluzi najbolje..Sretnooo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top